Doprava
zdarma

D-LINK DCS-942L Smarthome Camera

DMC : 3 368 Kč

WiFi 802.11 b/g/n, snímač 1/5" VGA CMOS pro rozlišení 640 x 480 bodů (až 30 fps), IR přísvit s dosahem 5m, zabezpečení WEP/ WPA/ WPA2, WPS, mikrofon

U nás pouze:
2 807 Kč

Poslední kus skladem, již 24.9.2020 u Vás

Popis produktu

D-Link DCS-942L

D-Link DCS-932L je zabezpečovací IP kamera, která nabízí detekci pohybu, na nějž dokáže vlastníka kamery upozornit formou e-mailu v reálném čase. Disponuje Wi-Fi, přičemž přenos kvalitního videa a stabilitu zajišťuje standard 802.11b/g/n. K dispozici má dokonce i funkci Site Survey, která se dokáže připojit k okolním bezdrátovým sítím. Tento model je ideální pro zabezpečení domácností i kanceláří, kde se například bojíte zcizení majetku nebo důležitých informací.

Díky infračervenému osvětlení s dosahem až 5 metrů pak kamera prostor ohlídá ve dne i v noci. Problém nemá ani s přiblížením objektů pomocí 4násobného digitálního zoomu. Od levných řešení se liší nejen spolehlivostí, ale také vysokou kvalitou přenášeného obrazu i zvuku. S aplikací pro platformy Android a iOS můžete mít dokonalý přehled i z mobilního telefonu či tabletu.


Noční vidění

Kamera slouží pro denní i noční monitorování. Disponuje totiž infračerveným LED osvětlením pro nepřetržité monitorování i při naprosté tmě. Dosah osvětlení činí až 5 metrů, takže můžete sledovat vše důležité – například dětský pokoj či kancelář.

Aplikace mydlink

Připojení kamery k síti a zajištění vzdáleného přístupu je klasicky složitý proces, který málokdo zvládne bez specializovaného technika. To už však nyní neplatí díky službě mydlink.

Snadné zprovoznění

K ruce je vám totiž přehledný průvodce, který vám pomůže se zprovozněním kamery během pár minut. Přes účet mydlink pak můžete sledovat a ovládat kameru z libovolného počítače s připojením na Internet. Samozřejmostí je pak možnost spravovat přes jeden účet více kamer.

Technologie Wireless N

Kamera využívá technologii Wireless N pro lepší pokrytí. Je navíc vylepšena o funkci Site Survey, která umí vyhledávat okolní bezdrátové sítě a připojovat se k nim. Pokud chcete využít klasické spojení kabelem, není též problémem díky ethernet portu na těle kamery.

Komplexní monitorovací systém

Tento model nabízí i funkce pro detekci pohybu a posílání varovných e-mailů. V aplikaci můžete nastavit sledovanou oblast (okno nebo dveře garáže) a nechat se kamerou upozornit v případě, že v oblasti bude detekován pohyb.

 

 

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání