Doprava
zdarma

DELONGHI ETAM 29.660 SB

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu

DeLonghi ETAM 29.660 SB

Základní informace
Plně automatický kávovar DeLonghi ETAM 29.660 SB je ideální pro všechny milovníky kávy, kteří si ji rádi vychutnávají čerstvou a voňavou v pohodlí domova. Užijte si silné espresso nebo krémové cappuccino kdykoliv na ně dostanete chuť!

Long Coffee
Funkce Long Coffee vám přinese chuť a velikost americké překapávané kávy pomocí pomalé přípravy při nízkém tlaku, kterou aktivujete pouhým stisknutím tlačítka. Výsledkem je káva s velmi jemnou chutí, kterou si můžete dopřát kdykoliv budete mít během dne chuť.

Doppio +
Díky inovativnímu procesu vaření můžete získat dvojité espresso s extra aroma a energií navíc. Tu nejvíce oceníte ve chvílích, kdy potřebujete extra povzbuzení.

Latte Crema Systém
Užijte si perfektní kombinaci potěšení chuti i dalších smyslů díky Latte Crema Systému. Připravte si hustou mléčnou pěnu s vždy perfektní teplotou. Společnost DeLonghi spojila své konstrukční schopnosti a odborné znalosti spolu s vášní pro kávu a vytvořila systém, který vám připraví perfektní cappuccino - a to opravdu bez kompromisů! Přizpůsobte si úpravu mléka přesně podle vašich představ. Vyberte si Caffe latte, Latte machiato nebo Flat White a užijte si tu dokonalou souhru chutí kávy a mléčné pěny.

Jednoduché ovládání i údržba
Přístroj je vybaven přehledným ovládacím panelem, díky němuž je ovládání a příprava kávy opravdu hračka. Navíc je k dispozici integrovaný systém automatického čištění, který zahrnuje i karafu na mléko

Parametry produktu

Stav výrobku OSTATNÍ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání