Doprava
zdarma

BRAUN IPL BD 5008 Silk Expert

Laserový odstraňovač chloupků Braun Silk Expert 5 BD 5008, 120 000 záblesků, síťový provoz, senzor kontaktu s pokožkou zabraňuje náhodnému záblesku, unikátní senzor pokožky, klinicky testováno, klouzavý režim

Vaše cena:
6 643 Kč

Na splátky:

Poslední 4 kusy skladem, již 29.4.2019 u Vás

Popis produktu

Braun Silk Expert 5 BD 5008 
 

Trvalé odstranění viditelných chloupků
Proč byste se měli každý den trápit s žiletkou, když existuje i jiná, pohodlnější cesta. V boji proti nechtěným chloupkům vám rád pomůže Braun Silk-expert IPL BD 5008, jehož úkolem je trvalé odstranění viditelných chloupků na těle i obličeji v pohodlí domova. Tento malý šikula slibuje až 15 let provozu, v případě, že ho budete používat na celé tělo, v případě, že ho budete chtít používat například jen na oblast nohou, bikin, tváří a podpaží, vydrží plnit svoji funkci až 35 let. 

Samozřejmě výrobce myslí i na bezpečnost. Z tohoto důvodu Braun Silk-expert funguje pouze při plném kontaktu s pokožkou.

Epilace podle vás

Standardní = využívá plný výkon a přizpůsobuje se tónu vaší pleti

Jemná =  přizpůsobuje tónu pleti  při nižší energetické úrovni

Extra jemná = vhodná na citlivá místa

Inteligentní snímač tónu pokožky SensoAdapt™

I když se nám zdá, že se barva naši pokožky nemění, na různých částech těla se výrazně liší. Pro tento účel má v sobě epilátor zabudovaný unikátní snímač tónu pokožky SensoAdapt™. Ten průběžně snímá tón pleti – 80x za vteřinu – a automaticky upravuje intenzitu záření pro maximální účinnost i bezpečnost.

Klouzavý režim
Klouzavý režim zajistí, že ošetření IPL bude účinné, bezpečné a rychlé. Díky němu se vám nikdy nestane, že byste nějakou oblast vynechali.

Rychlé ošetření IPL
Každý ví, že čím větší plocha, tím zabere její úprava delší čas, ovšem, v tomto případě to naplatí. Braun Silk-expert IPL nabízí rychlé ošetření velkých částí těla, například paží nebo nohou. Ošetření trvá pouhých 8 minut i bez snížení účinnosti.

Klinicky testováno
V případě, že pořád váháte, vás jistě přesvědčí, že technologie Braun Silk-expert IPL, byla vytvořená na základě profesionálních systémů ozařování, je klinicky testována pro bezpečné a efektivní využití doma.

Kartáček na obličej Braun
V balení naleznete také praktický kartáček na obličej Braun Face. Jednoduše vyměníte nástavce a můžete si vyčistit póry do hloubky.
 

 

.

Hodnocení zákazníky

4.5/5

Hodnotilo 1 zákazníku
.

Hony 05.10.2018

Pro:
Možnost regulace intenzity laseru.
Proti:
Žádná.

Další hodnocení

Parametry produktu

Stav výrobku NOVÝ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání