Doprava
zdarma

XIAOMI Roborock Sweep One S50 Black (R0019)

Robotický vysavač Xiaomi Mi Roborock Vacuum Cleaner 2 Black / 5200 mAh / 55 W výkon / Wi-Fi / hmotnost 3,8 kg

Vaše cena:
10 171 Kč

Na splátky:

Skladem 5 a více kusů, již 24.6.2019 u Vás

Popis produktu

Xiaomi Mi Roborock
 

Robotický vysavač a mop v jednom - Xiaomi Roborock Sweep One S50
Xiaomi Roborock Sweep One S50 je robotický vysavač a mop v jednom. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří mají rádi nejenom pořádek a čistotu, ale i pohodlí a moderní technologie.

 • robotický vysavač s funkcí mopu
 • náhodné vysávání i chytré plánování trasy
 • 4 úrovně luxování
 • ovládání na dálku pomocí chytré aplikace

Luxuje i vytírá
Roborock Sweep One S50 je multifunkční pomocník. Tento vysavač nejenom že skvěle vyluxuje váš domov od drobečků, chlupů a jiných nečistot, ale po zasunutí mopovací části do vysavače umí i vytírat podlahu!

Další funkce vysavače

 • zónové čištění
 • ovládání na dálku pomocí aplikace v chytrém telefonu
 • podpora funkce „go to“ a „remote control“
 • režim náhodného vysávání anebo chytré naplánování trasy pro vyšší efektivitu
 • výběr ze 4 úrovní vysávání
   

.

Hodnocení zákazníky

4.9/5

Hodnotilo 24 zákazníku
.

Ověřený zákazník 20.09.2018

Pro:
viz níže
Proti:
návod pouze v anglickém jazyce, viz níže
Shrnutí:
Po přečtení a shlednutí různých recenzí a videí na Youtube, padla nakonec volba na tento vysavač - a dosud (tj. 8 dnů používání) je možné říci jen samá superlativa.Výborně vysává- jak hladké dlažby, tak i koberec, kde si po nastavení v mobilní aplikaci přidá automaticky výkon sání. V aplikaci možnost nastavit 4 režimy výkonu, které se projeví i v hlučnosti vysavače. Velmi solidní vytírání podlah. Podlahy nejsou přemokřelé,ale naopak tak akorát vlhké, během chvíle je podlahá suchá, ale čistá. Při větším znečištění doporučuji nastavit dvojté opakování čištění.


Ověřený zákazník 23.09.2018

Shrnutí:
Splňuje to co je o výrobku psáno


J. 01.10.2018

Pro:
Po 14ti denním provozu co druhý den nemám co bych vytknul. Vysává jak má. Podlahy vysaje důkladně, kolem rohů taky. Koberec vysává velmi důkladně a sám si zvedne výkon. Orientace po bytě je systematická, nejezdí zmateně a nenaráží zbytečně do nábytku. Mopování jsem ještě nezkoušel.


Aku 28.09.2018

Pro:
skvěle funguje ovládání mobilem a dobře plní funkce, pro které je určen.
Proti:
chce využívat veškerý obsah vašeho mobilu, takže asi pěkný žalobníček, ale tak to dneska chodí...


Ověřený zákazník 09.10.2018

Shrnutí:
Dobré recenze na internetu


Ověřený zákazník 09.10.2018

Pro:
Vysavač pracuje dle mého očekávání podle recenzí které jsem si o něm přečetl. Jsem s nim spokojen (poměr cena/výkon).
Proti:
Mohl by umět česky, i když angličtina je srozumitelná.


jeffos 12.10.2018

Pro:
po vybití se dojede nabít a pokračuje tam kde přestal - SUPER, takový stroj jsem velmi dlouho hledal, 2v1 tj. vysavač + mop, rychlost oproti konkurenci typu iRobotodpad, relativně velká nádoba na odpad


Lenka Lery Rybníčková 31.01.2019

Proti:
Chybí čeština
Shrnutí:
Mám ho pár dní a naprosto splnil moje očekávání. Prvotní nastavení bylo trochu komplikované, ale podle návodu na internetu jsme to zvládli celkem dobře. Vysává i vytírá systematicky. Skvěle vysaje lístečky z kytek , běžný nepořádek ,ale i jemný prach , nebo mouku. Jediné ,co bych vytkla ,je chybějící čeština.


Adriana Jerečić 02.02.2019

Pro:
Neskutečný pomocník. Veliká úspora mého času. Dům vysává stejně dlouho, jako bych ho vysavala já, klasickým vysavačem. V domě máme dvě kočky a malého psa. Vysavač používáme téměř každý den. Mám dva menší koberce u sedačky s cca 1-2cm chlupem, ( byl Mordor je vysát i normálním vysavačem) tento vysavač zvládne i tyhle koberce. Dva dny jsme za ním chodili, jak kreténi a žasli. Vysaje skvěle. Má i mop. Nikde nejsou po podlaze ani chlupy, ani kockolit či cokoli jiného. Klasickým vysavačem vysávám jednou týdně a to sedačku, křesla, postele ...prostě tam kam nemohu poslat robota. Jednou týdně i vytiram. Do nábytku nenaráží. Baterie vydrží také dlouho. Obě patra domu na jedno nabití úplně v pohodě. Jsem jím opravdu nadšená., Zatím jsem na nic nepřišla.
Shrnutí:
Skvělý pomocník!


Ověřený zákazník 07.02.2019

Pro:
Nizka cena a vyborna funkce
Proti:
Nic


Jiří Tolar, Merklín 06.02.2019

Pro:
Po měsíci a půl zkušeností s tímto našim domácím mazlíčkem musím říct, zmizel nám z bytu prach ( tak o 70%), že jiný bych rozhodně nechtěl a navíc za ty prachy, Bez problémů zvládá přejet 2cm vysoký dřevěný práh, Dáváme ho i na skříně, nespadne, nepotřebuje zábrany, ty mu můžete udělat buď nějakou asi magnetickou páskou, kterou lze dokoupit a nebo v mobilní aplikaci na mapě bytu mu uděláte jednoduše čáru ( umělou zeď), Když vjede na koberec, sám si přidá, ovšem má i své nastavení asi ze čtyř nebo pěti ( síla tahu- vysávání).
Proti:
Zapomeňte, že přestanete vytírat, je to spíš takové to tahání vlhkého hadru po zemi, prostě mokrý mop a přitlačit se musí. Vyzkoušeno na vinylu pokapaným od sladké rozpustné kávy, samozřejmě zaschlé kapky nevyčistil, ale to i ručně na jedno setření nedáte aspoň tam a zpátky a mokrej hadr ;-), Neumí dát prádlo do pračky ;-)


Janča 09.02.2019

Shrnutí:
Skvělý pomocník, nechápu jak jsem bez něj mohla fungovat. Opravdu doporučuji. U funkce mopování jde spíše o to, že setře přebytečný prach na podlaze. Pokud vysáváte denně, tak není problém. Při vysávání ob den mi zůstala prachová stopa na dlažbě, ale nebylo to nic hrozného. Sama jsem překvapená kolik prachu je v nádobě při každodenním používání (nemáme koberce).Takže pokud váháte, tak už nemusíte, budete nadšeni tak jako já.


Neoslaff 11.02.2019

Pro:
zatím vše OK, chybí český návod


Ověřený zákazník 13.05.2019

Shrnutí:
vysavač máme zatím krátce, ale funguje dobře, chvilku jsme se museli poprat s aplikací v mobilu, ale díky návodu na internetu vše proběhlo O.K.


Ověřený zákazník 14.05.2019

Pro:
absolutní špička za tu cenu, možnost nahrát češtinu, ovládání přes app MiHome


Ověřený zákazník 15.05.2019

Pro:
Výborný výkon vysávání , mopování dostatečné pro mírné znečištění . Na obyčejný úklid není třeba komunikace s wi-fi
Shrnutí:
Doporučuji, ale zatím mám jen krátce, čas ukáže výdrž produktu, snad to bude déle než 2 roky


Ověřený zákazník 17.05.2019

Pro:
Kompletně velmi povedený, chytrý
Shrnutí:
Je to náš první vysavač a jsme z něho nadšeni. Opravdu je chytrý, jeho senzory fungují na jedničku. Aplikace Mi Home funguje také dobře. Pomohli mi, u nastavování, videa na YouTube. Tam je třeba fígl, že se přepne region na Čínu, vše se nastaví (vysavač se lehce připojí). Poté to vrátíte zpět na Česko (sice se to musí znova přenastavit - ale je to chvilka) a pak už to frčí. Bylo to zajímavé - zábavné koukat z práce přes internet do telefonu, jak nám vysavač jezdí doma a uklízí. Vytírání je taky dostačující - před prvním vytřením doporučuji nejprve vytřít klasicky, ale pak to vysavač v pohodě udržuje.... Baterie má opravdu dobrou kapacitu. Nádobka na prach - nejdříve jsem si myslel, že půl l je málo (na trhu jsou i vysavače s litrovou nádobkou) ale po prvních vysátí - když luxujete denně, je tam opravdu jen trošku smetí a nádobka opravdu stačí :-) Nyní se budu snažit vysavač počeštit - taky už jsou návody.


Dana 17.05.2019

Shrnutí:
Super pomocník


Petr Černík 20.05.2019

Pro:
Super pomocník.
Proti:
nemluví česky.
Shrnutí:
Poměr výkon a cena naprosto v pohodě.Na wifi přes mobil v pořádku . Mimo wifi ho chce nechat dodělat , co začal , pokud není bezprahová domácnost ,čili zbytečně nepřenášet do jiné místnosti mezi prahy za jízdy . Počkat až zastaví na výchozí pozici , kde jste ho postavili na zem. Ovládání s telefonem bez problému . Jen ta čeština chybí.Super pomocník.


Honza 31.05.2019

Pro:
Vysoce inteligentní, všude se dostane.
Proti:
Není nevýhoda, ale spíš si člověk musí uvědomit, že mu vadí kabely a bačkory, stejně jako při ručním vysávání.
Shrnutí:
Je to náš první robotický vysavač. Nečekal jsem takový úspěch při vysávání a mopování. Používám bez wifi - zapínám ručně. Používáme obden necelý měsíc.Místnost do které se sám nedostane po přenesení vysaje také a skončí kde začal. Přenesu zpět a on už si zaparkuje sám.


Ověřený zákazník 13.06.2019

Pro:
Opravdu výkonný pomocník do domácnosti., Zvládá i koberce s třásněmi.
Proti:
Trochu komplikovanější založení účtu a spárování vysavače.


Ověřený zákazník 13.06.2019

Shrnutí:
Vysavač dělá vše, co jsem očekávala. Spokojenost


Baierl 17.06.2019

Pro:
Design, Laserové navádění, Dostačující objem na prach, Cena
Proti:
Hlučnost, Vytírání
Shrnutí:
Máme 2 psy, vinyl a vysavač jezdí denně cca 130M.Aby něco vysál, je potřeba aby běžel na poslední dva výkonové stupně. Pak už vysává dobře ale je hlučný.Vytírání je naprosto k ničemu, vysavač za sebou pouze tahá vlhkou "hadru". Ovšem vysavač nebyl kupován kvůli vytírání.


Romis 18.06.2019

Pro:
Nejlepší na trhu za ty peníze
Proti:
Nemluví česky, zatím, ale to nevadí ;), Jinak nic
Shrnutí:
Super vysavač,doporučuji každému. Právě jsem kupoval už druhý mamince a je moc spokojená, jak dokáže vysát a vytřít.. (mamince ho mám pod sebou v aplikaci, takže když potřebuje něco nastavit, tak ji to cvaknu, ale to je jen vytírání 1xměsíc)Máme doma 2 malé děti, tak vysáváme každý den + 1 týdně vytíráme. Na vytírání používáme Sanytol na podlahy a super, když jsou větší fleky na podlaze tak jednoduše stačí vysavač nechat projet dvakrát a podlaha je čistá.. Přes mobilní aplikaci jde dobře ovládat mimo domov, jde přes ní i dobře nastavit, hlídá vám opotřebení + tam vidíte mapu vysávání že opravdu vše vysál ;) vysavač jezdí opravdu systematicky, nic nevynechá... --- Příklad: sedím v obýváku po vaření, tak si přes mobilní aplikaci najedu na vysavač a dám mu zónu kuchyň a už mastí a po vysátí si zajede sám do doku.. Opravdu doporučuji, super věc ;)

Další hodnocení

Parametry produktu

Stav výrobku NOVÝ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání