Doprava
zdarma

Braun Silk Expert 5 BD 5009

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu

Braun Silk Expert 5 BD 5009 
 

Trvalé odstranění viditelných chloupků
Netrapte se každý den s žiletkou a dopřejte si trvalé odstranění viditelných chloupků s laserovým epilátorem Braun SILK-EXPERT BD5009 IPL. Pomůže vám přímo v pohodlí vašeho domova. Přístroj spouští 300 000 záblesků, které zajišťují rychlé a efektivní ošetření celého těla. K provozu nejsou nutné ani baterie či nabíjení. Stačí pouze zapojit do zásuvky a začít používat.  

Tři režimy epilace

  • Standardní = využívá plný výkon a přizpůsobuje se tónu vaší pleti
  • Jemný = přizpůsobuje se tónu pleti při nižší energetické úrovni
  • Extra jemný = vhodný na citlivá místa

Inteligentní snímač tónu pokožky SensoAdapt™
I když se nám zdá, že se barva naši pokožky nemění, na různých částech těla se výrazně liší. Pro tento účel má v sobě epilátor zabudovaný unikátní snímač tónu pokožky SensoAdapt™. Ten průběžně snímá tón pleti – 80x za vteřinu – a automaticky upravuje intenzitu záření pro maximální účinnost i bezpečnost.

Klouzavý režim
Klouzavý režim zajistí, že ošetření IPL bude účinné, bezpečné a rychlé. Díky němu se vám nikdy nestane, že byste nějakou oblast vynechali.

Rychlé ošetření IPL
Každý ví, že čím větší plocha, tím zabere její ošetření delší čas, ovšem, v tomto případě to neplatí. Braun Silk-expert IPLnabízí rychlé ošetření velkých částí těla, například paží nebo nohou. Ošetření trvá pouhých 8 minut i bez snížení účinnosti.

Klinicky testováno
V případě, že pořád váháte, vás jistě přesvědčí, že technologie Braun Silk-expert IPL, byla vytvořená na základě profesionálních systémů ozařování, je klinicky testována pro bezpečné a efektivní využití doma.

Peelingový polštářek
V balení naleznete také praktický peelingový kartáček Silk-épil SkinSpa, který odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí mikro-vibrace a jemné masáže. Použití zamezuje zarůstání chloupků.


 

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání