Doprava
zdarma

ONKYO T-4070 Black

DMC : 18 949 Kč

Síťový radiový přijímač, paměť až pro 40 naladěných stanic, DIDRC technologie zamezující zkreslení, internetové rádio a streamování hudby přes Ethernet

Vaše cena:
15 791 Kč

Na splátky:

Poslední kus skladem, již 13.7.2020 u Vás

Popis produktu

Onkyo T-4070

Společnost Omkyo patří mezi špičkové výrobce video i audio přístrojů. Její historie sahá až do roku 1946 a od této doby se její produkty stále zlepšují a jsou obohacené o nové technologie. Mezi její výrobky patří kvalitní zesilovače, tunery, CD/DVD i BD přehrávače, reproduktory a mnohé další výrobky.

Produkt s označením Onkyo T-4070 představuje vysoce kvalitní radiový přijímač se stylovým designem a síťovými funkcemi. Přesný a jasný zvuk je zajištěn kvalitními komponentami a anti-resonanční skříní vyrobenou z odolného obalu.

Kvalitní zvuk bez nežádoucího šumu zajistí špičkové převodníky Wolfson se vzorkovací frekvencí až 192 kHz/24-bit, které jsou doplněny o DIDRC technologii, která snižuje zkreslení i šum a poskytuje daleko čistější výsledný zvuk. Tyto parametry uspokojí většinu milovníků kvalitního poslechu hudby.

Přijímač dokáže automaticky skenovat frekvenční pásma FM a AM. Do paměti můžete uložit až 40 FM nebo AM radiových stanic. Tuner podporuje i příjem RDS (Radio Data System) informací a konkrétně se jedná o služby TP informace o dopravním vysílání, PTY typu i druhu programu a textových informací RT.

Přední USB port dovoluje připojit mobilní přehrávače iPod i iPhone a dokonce i flash paměti. Streamovat můžete soubory typu (MP3, WMA, WMA Lossless, FLAC, WAV, Ogg Vorbis, AAC) přes místní ethernetovou síť. Přístroj je možné používat v DLNA síti verze 1.5. Bezdrátové streamování je možné s mobilními přehrávači iPod touch / iPhone / iPad.

Přístroj nabídne celou řadu nejrůznějších možností propojení, jako jsou tři digitální audio výstupy AES / EBU, optický a koaxiální. Přítomný je i analogový RCA výstup zvuku. Některé z konektorů jsou pozlacené, aby nedocházelo k datovým ztrátám. Displej přístroje disponuje hned třemi módy podsvícení normálním, ztmaveným a stmívajícím.

Rozměry přístroje jsou 435 x 100 x 306,7 mm a jeho hmotnost je 5,8kg. Spotřeba při provozu se pohybuje okolo 28W a v stand-by režimu pouze 0,3W. V balení se nachází praktický dálkový ovladač, zajišťující pohodlné ovládání třeba z vašeho oblíbeného křesla nebo pohovky.


 

 

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání