Doprava
zdarma

APPLE TV 4gen 32GB Black

DMC : 5 615 Kč

Formáty audio MP3 / WAV / AAC/ AIFF/ Formáty foto/ JPEG/ GIF/ TIFF/ Formáty video/ MPEG4/ H.264/ MOV/ Konektivita/ Apple AirPlay: ano/ Bluetooth: ano/ WLAN: IEEE 802.11ac/ HDMI 1.4

U nás pouze:
4 679 Kč

Na splátky:

Poslední 2 kusy skladem, již 24.9.2020 u Vás

Popis produktu

Apple TV 4gen Black

Apple TV je vstupenkou do světa zábavy. Stačí se připojit k iTunes knihovně a dívat se na filmové trháky dle Vaší chuti. Aby se nemyslelo jen na dospělé, tak Apple TV nabízí i vzdělávací či zábavné programy pro děti. A tady se to nekončí. Další skvělé kanály totiž přibývají každý den.

Zapomeňme na tlačítka

Dotekové ovládání navždy změnilo způsob naší interakce s telefony. A totéž teď čeká i dálkový ovladač. Skrolovat, vybírat, procházet nabídkami na své obrazovce televizoru lze nyní jednoduše pohybem palce po dotykovém povrchu nového dálkového ovladače Apple TV. Každý pohyb prstem po jeho dotykovém povrchu se okamžitě projeví na TV obrazovce. I posouvání videa vpřed nebo vzad je nyní přesnější.

Hry a aplikace

Apple TV vám přinese skvělé hry a aplikace, které si můžete stáhnout v aplikaci App Store. Dokonce přináší i hry pro více hráčů, se kterými se může bavit celá rodina. Na aplikace a hry vám zařízení poskytne až 32 GB paměti.

 

 

Parametry produktu

Stav výrobku NOVÝ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání