Doprava
zdarma

XIAOMI Mi Smart Projector Mini White

DMC : 13 253 Kč

Typ displeje DLP / Rozlišení 1920 x 1080 / Světelnost 500ANSI / Kontrast 1200:1 / Vzdálenost promítání 1 – 4 metry / Velikost obrazu 40 - 200 inch / Poměr stran 4:3,16:9 / Funkce Bluetooth, WiFi

Vaše cena:
11 044 Kč

Na splátky:

Poslední 2 kusy skladem, již 20.8.2020 u Vás

Popis produktu

Xiaomi Mi Smart Projector Mini

Patříte-li k stále se zvyšujícímu počtu lidí, kteří nevlastní televizi, a přitom toužíte si sem tam něco promítnout ve velkém? Nebo z jakéhokoliv jiného důvodu potřebuje vlastní projekční zařízení, které často stěhujete z místa na místo? Právě pro všechny tyto příležitosti přichází Xiaomi s Mi Smart Compact projektorem.

Užijte si perfektní obraz a skvělý zvuk

Sezvěte přátelé a proměňte vás domov v domácí kino. Obraz ve 1080p FullHD rozlišení můžete uzpůsobit také velikostně, zařízení nabízí rozsah od 60 do 120 palců. A vlastně, kdo říká, že promítat musíte jen doma? Stejně kvalitních výsledků dosáhnete třeba i venku na zahradě.

Doporučená projekční vzdálenost je sice 1,2 m, ale jak se může přesvědčit z mnohých YouTube videí, i na větší vzdálenosti je výsledný obraz spektakulární. Zařízení si totiž poradí s automatickým ostřením či korekcí zkreslení. Projektor má navíc 2 integrované reproduktory se skvělým zvukovým výkonem a s podporou kodeku Dolby /DTS, není třeba s ním tahat ještě separátní reproduktory.

Snadné ovládání

Po zapnutí zařízení na vás vyskočí volba Wi-Fi sítě, kam se má projektor připojit. Jakmile toto nastavení provedete, vše je v podstatě připraveno pro použití. Ovládat zařízení můžete přes přiložený dálkový ovladač (podporuje i hlasové ovládání Google Assistant), nebo skrze smartphone s příslušnou aplikací. Speciálně pro uživatele mobilního OS Android by uživatelské rozhraní mělo být velmi intuitivní a instalace Netflixu jim zabere pár sekund. Pokud nechcete běžet online, samozřejmě můžete využít integrované vstupy jako je USB 3.0 a HDMI.

 

Parametry produktu

Stav výrobku NOVÝ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání