Doprava
zdarma

BOSE QuietComfort 25 Black (for iOS devices)

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu

Sluchátka Bose QuietComfort 25

Pohodlná sluchátka do uší Bose QuietComfort 25 jsou speciálně navržena pro nejlepší zvukovou produkci, více komfortu a poslech hudby všude, kde to je jen možné. Sluchátka s redukcí hluku od Bose Vám dodají více svobody a větší soustředění na zvuky hudby. QuietComfort 25 nabízejí nevšední zvukovývýkon značky Bose.

Kvalita Bose
Rozdíl značky Bose oproti ostatním značkám repro soustav spočívá v inovativním přístupu k hudbě jako takové. Schopnost rozlišovat živou hudbu od ostatních je to, co dělá reprodukci tak náročnou, a tudíž je vizí společnosti přistupovat k hudbě s maximální precizností. Ve společnosti Bose proto vystupují odborníci na akustiku, neboť právě akustika prostoru je důležitým prvkem pro naše zvukové vnímání. Všechny produkty značky Bose se zaměřují na vynikající výkon a přinášejí nejlepší zážitky z poslechu hudby.

Vynikající zvuk a pohodlí
Tato moderní sluchátka jsou ideálním doplňkem Vašeho iPhone a ostatních telefonů nebo tabletů iPad. Jsou vybavena praktickým mikrofonem a tlačítkem pro ovládání hlasitosti. Můžete tak snadno přepínat mezi poslechem hudby a telefonováním.

Nerušený poslech
Užijete si ničím nerušený poslech oblíbené hudby a detailních tónů po dlouhou dobu při zachování maximálního pohodlí, 

kterému přispívá dostatečně široký hlavový most a pohodlná sluchátka s vylepšeným polstrováním. Mušle lze složit pro snadné skladování a přepravu v kabelce, batohu nebo tašce. 

 

Parametry produktu

Stav výrobku NOVÝ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání