Doprava
zdarma

APPLE TV 4K 32GB Black

DMC : 6 096 Kč

Multimediální centrum / procesor A10X chip s 64bitovou architekturou / kapacita 32 GB / Bluetooth / Wi-Fi / LAN / HDMI

Vaše cena:
5 080 Kč

Na splátky:

Skladem 5 a více kusů, již 5.6.2020 u Vás

Popis produktu

Apple TV 4K

Apple TV 4K je výkonné multimediální centrum pro přehrávání digitálních médií na vašem velkoplošném televizoru. Vychutnejte si jeho prostřednictvím možnost sledovat ty nejnovější filmové hity, přímé přenosy ze sportovních utkání anebo buďte ve středu dění díky vždy zcela aktuálním zprávám. Vychutnat si také můžete oblíbenou muziku, anebo snadné sdílení fotografií se svými známými a přáteli. To vše máte s Apple TV 4K nadosah ruky a to ve špičkové kvalitě 4K HDR spolu s jednoduchým dotykovým ovládáním.

4K HDR
Toto multimediální centrum kromě skvělého výkonu a podpory řady funkcí navíc také podporuje špičkové rozlišení 4K a vysoký dynamický rozsah, tzv. HDR. To vše pro daleko ostřejší, jasnější obraz plný mimořádných detailů a vykreslený v reálných a maximálně věrných barvách. Odteď se budete na televizi dívat jednoduše jinak!

Nikdy nekončící zábava
S Apple TV 4K máte okamžitý přístup k ohromnému množství filmových titulů, které zahrnují i nejnovější filmové hity nově vycházející na DVD. Kromě filmových novinek si můžete také vychutnat přímé přenosy ze sportu anebo být neustále v centru dění díky nejaktuálnějšímu zpravodajství. Kromě přehrávání multimediálního obsahu, může tento vylepšený přístroj nabídnout i podporu hraní celé škály her z oblíbeného obchodu App Store.

 

Sdílej svoje fotky, videa i hudbu
Vychutnejte si v pohodlí a z velké obrazovky svoje fotky i videa z knihovny fotografií na iCloudu, rozjeďte tu správnou párty s hudbou z Apple Music, kde najdete něco přes 40 milionů skladeb anebo nechte svoje kamarády či členy rodiny ať s vámi sdílí svoje zážitky přes AirPlay – to vše s Apple TV 4K můžete!

Jednoduché ovládání pouhým dotykem
Kromě širokého spektra dostupné zábavy jistě také oceníte jednoduché ovládání, jehož prostřednictvím se k vaší oblíbené zábavě můžete dostat. Za tímto účelem je Apple TV 4K vybavena citlivým dotykovým ovladačem Apple TV, na kterém palcem rychle a přesně najdete to, co hledáte. Zároveň tímto ovladačem můžete ovládat hlasitost televize nebo A/V přijímače. Díky technologii Bluetooth pak nemusíte ovladačem ani nikam přesně mířit, protože Apple TV 4K zachytí pokyny odkudkoliv z místnosti.

 

 

.

Hodnocení zákazníky

5/5

Hodnotilo 3 zákazníku
.

Ověřený zákazník 10.12.2019

Pro:
Apple, 4k v nejvyšší kvalitě, jednoduché na zapojení a nastavení, provázanost ovladače i s TV, filmy, seriály, hudba, hry..
Proti:
Apple


Ověřený zákazník 22.12.2019

Pro:
Rychlost, ekosystem
Proti:
Cena


Arty 19.12.2019

Shrnutí:
Perfektní spolupráce s produkty Apple. Mirroring, sdílení dat, filmy, muzika, hry, aplikace. Podpora herních ovladačů PSP4 a Xbox One. Jednoduché zprovoznění. Super obraz 4K Dolby Vision a Dolby Atmos. Lze sdílet také z PC. Zdarma Apple Tv+ na rok.

Další hodnocení

Parametry produktu

Stav výrobku NOVÝ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání