Doprava
zdarma

APPLE Magic Trackpad 2 Space Gray

DMC : 4 366 Kč

Apple Magic Trackpad 2 / Force Touch / Technologie Multi-Touch / Připojení a rozšíření / Bluetooth / Port Lightning / Bezdrátová rozhraní / Výška: 0,49 – 1,09 cm / Šířka: 16,0 cm / Hloubka: 11,49 cm / Hmotnost: 0,231 kg

Vaše cena:
3 638 Kč

Na splátky:

Skladem 5 a více kusů, již 12.12.2019 u Vás

Popis produktu

Apple Magic Trackpad 2

Skleněný povrch
Větší skleněný povrch je zárukou ještě příjemnější práce. Více místa = přesnější a efektivnější ovládání. Nízký profil oceníte při delší práci, ruka spočívá v přirozeném úhlu, téměř jak kdybyste ji měli položenou na desce stolu. Force Touch je užitečnou novinkou. Tlakové senzory na základě síly přítlaku nabídnou na základě síly poklepání jiné akce a jiné možnosti. Force Touch přináší další způsoby ovládání a nové funkce v systému macOS.

Multi-Touch umožňuje snadné přesouvání jakýmkoli směrem. Také stojí za možností existence gest. Trackpad pozná, zda po něm posouváte jedním, dvěma či třemi prsty. Na základě toho vám poskytuje ovládání aplikací, jejich přepínání a další akce.

Snadné spárování
Ke spárování s Macem dojde automaticky pomocí USB kabelu s konektorem Lightning. Následně trackpad funguje pomocí technologie Bluetooth. Mac s jeho pomocí můžete ovládat až na 9 metrů. V Trackpadu je zabudovaný i chytré uspání – pokud zařízení delší dobu nepoužívat, samo se uspí. Tím šetří energii a prodlužuje svou výdrž. Na jedno nabití vydrží baterie 30 dní provozu. Za 135 minut baterii v Trackpadu dobijete na maximum.

Nemusíte řešit výměnu baterií. Magic Trackpad 2 ji má přímo v sobě – stejně jakonapříklad iPhone. Méně pohyblivých částí s nového touchpadu dělají spolehlivější zařízení a snižují riziko poruchy.


 

 

 

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání