Doprava
zdarma

ASUS Strix Raid DLX

7.1kanálová PCIe herní zvuková karta / D / A převodníkem

Vaše cena:
4 710 Kč

Na splátky:

Skladem - externí sklad, již 27.12.2017 u Vás

Popis produktu

Společnost Asus přichází se zvukovou kartou Strix Raid Pro. Jak již název napovídá, jedná se o herní zvukovou kartu osazenou špičkovými komponenty, které jsou schopny uspokojit hráče hledající dokonalý zvukový zážitek.

Moderní hry obsahují mnohem více než jen grafiku a proto musí hráči, kteří chtějí vyhrávat také poslouchat. Právě z toho důvodu je karta Strix Raid Pro vybavena technologií Sonic Radar Pro. Jde o unikátní funkci, jež dokáže zobrazit různé zvuky ve hře v grafické podobě. Hráči tak získají výhodu, kterou ocení zejména ve střílečkách z pohledu první osoby. Stačí spustit vaší oblíbenou hru a technologie Sonic Radar Pro zobrazí překryvnou grafiku v podobě radaru. Jasně tak uvidíte, odkud k vám jednotlivé zvuky ve hře přicházejí!

Strix Raid Pro nabízí špičkový D/A převodník ESS SABRE9006A který se stará o nepřekonatelný a přesný zvuk s výjimečným odstupem signál-šum (SNR) 116 dB. Dále nabízí výkonný sluchátkový zesilovač TI-TPA6120 s kterým naplno využijete potenciál vašich herních sluchátek. 600ohmový sluchátkový zesilovač je zárukou výraznějších basů i čistšího a detailnějšího zvuku.

Sonic Studio je softwarová sada zprostředkovávající kompletní kontrolu nad každou zvukovou technologií, od ekvalizéru (EQ) až po vyvažování úrovně 7.1kanálových reproduktorů. Sonic Studio vám vše servíruje prostřednictvím jediné navigační stránky a intuitivního rozhraní, pomocí kterých lze snadno nastavit zvukové profily vyhovující různým zvukovým požadavkům.

Součástí zvukové karty je i zvukový ovladač s funkcí Raid Mode, díky kterému nemusíte již pozastavovat hru a spouštět zvukový software, pro další nastavení zvuku. Díky tlačítku Raid Mode si můžete uložit nejpoužívanější úpravy zvuku a pak je jednoduše nastavit přímo na ovladači.

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání