Doprava
zdarma

NIKON Camera Coolpix W300 Black

Digitální fotoaparát Camera Nikon Coolpix W300 Black / GPS, GLONASS, QZSS / Rychlé automatické zaostřování AF / 3“ LCD monitor / Tlačítko LED světla / Video v kvalitě 4K / Wi-Fi, luetooth v4.1 /Fotoaparát je voděodolný

Vaše cena:
9 594 Kč

Na splátky:

Skladem 5 a více kusů, již 24.7.2019 u Vás

Popis produktu

Fotoaparát Nikon Coolpix W300, černá

Staňte se vy i všichni členové vaší rodiny profesionálním fotografem díky fotoaparátu Coolpix W300. Tento fotoaparát se díky jeho skvělé odolnosti nemusíte bát svěřit ani těm nejmenším členům vaší rodiny, fotoaparát totiž přežije pád do bazénů nebo i na zem a stále bude vytvářet čisté a dokonale zaostřené snímky kdykoliv to bude potřeba. Tento malý zázrak je ideálním partnerem pro dokumentaci zážitků z vašeho života a jeho okolí.

Jednoduché a intuitivní
Pořizování fotografií s Coolpix W300 bude jednoduché a zábavné díky jednoduchému ovládání, lehkosti zařízení anebo díky hlubokému gripu s protiskluzovým povrchem, který zaručuje pevné držení.

A pokud si chcete výsledky své práce zkontrolovat, není nic snazšího než si fotografie prohlédnout na 3“ TFT LCD monitoru s 920 000 pixely, který je díky antireflexní vrstvě a regulaci jasu jasně viditelný i za nízké hladiny osvětlení nebo na přímém slunečním světle.
 


 

Bezstarostné používání kdekoliv
I přes své kompaktní rozměry vás fotoaparát překvapí svou odolnou konstrukcí, díky které máte zaručeno jeho používání za všech okolností – a to i v těch nejtěžších podmínkách. Nikon Coolpix W300 můžete používat ve vodě do hloubky až 30 m po dobu až 60 minut a to bez použití podvodního pouzdra, protože je voděodolný s certifikací IPX8. Kromě ponoření do vody je fotoaparát také nárazuvzdorný a to až z výšky 2,4 m, prachu vzdorný a mrazuvzdorný až do -10°C, takže obstojí opravdu za všech okolností. Vytvářejte unikátní fotografie či videosekvence v prostředích, kde by už běžná elektronika dávno řekla své poslední slovo a ohromte své okolí dokonalými snímky.
 


 

Objektiv NIKKOR a obrazový snímač CMOS
S velmi výkonným, lehkým a kompaktním objektivem Nikkor a obrazovým snímačem CMOS s 16 milionů pixelů si vychutnáte pokaždé čisté a ostré snímky to i za nízké hladiny osvětlení. Potřebujete-li zaostřit na jakýkoliv detail, můžete využít 5násobný optický zoom, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 10násobný, takže opravdu snadno zachytíte všechny důležité okamžiky z vašeho života.

Videosekvence až 4K kvalitě
Kromě špičkových fotografií můžete také snadno vytvářet dokonalé videosekvence v působivé kvalitě 4K UHD při 30 fps nebo ve Full HD  – to vše stiskem jednoho tlačítka.

Funkce expoziční paměti pomáhá zachytit plynulejší stopáž videa během změn osvětlení, což je praktické zejména při filmování pod vodou a funkce redukce hluku větru pak dokonale potlačuje zvuky vznikající při foukání větru na vestavěný stereofonní mikrofon.

Navíc s pomocí vestavěné funkce časosběrného snímání a funkce super-časosběrných videosekvencí snadno vytvoříte dramaticky působící videoklipy.
 

 

SnapBridge a Wi-Fi
Funkce SnapBridge udržuje trvalé spojení mezi fotoaparátem a chytrým telefonem nebo tabletem. SnapBridge využívá technologii Bluetooth Low Energy pro trvalé nízkoenergetické propojení fotoaparátu s až pěti chytrými zařízeními a umožňuje vám všechny snímky automaticky přenášet ihned po jejich pořízení. Přenášené snímky jsou automaticky převzorkovány na menší velikost a lze je upravovat v jakékoliv aplikaci.

Kromě technologie SnapBridge můžete také pro přenos dat použít vestavěnou Wi-Fi.

.

Hodnocení zákazníky

4/5

Hodnotilo 1 zákazníku
.

Ověřený zákazník 08.04.2019

Shrnutí:
mám mobil

Další hodnocení

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje 3 "
Rozlišení snímače 16 MPx
Velikost snímače 1 / 2.3
Maximální rozlišení videa 3840 x 2160
Vyměnitelné objektivy NE
Barva ČERNÁ
Šířka 11,5 mm
Výška 66 mm
Hloubka 29 mm
Hmotnost 231 g
Doprava Zdarma ANO
Stav výrobku NOVÝ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání