Doprava
zdarma

Panasonic Camera DC-G9 Body Black

Panasonic Camera DC-G9 Body Black, 21.7 mpx, maximální rozlišení 3840 x 2160 bodů, digitální zoom 4x, ukládání v RAW, SD, SDHC, SDXC, USB, černá

Vaše cena:
33 842 Kč

Na splátky:

Skladem 5 a více kusů, již 24.8.2018 u Vás

Popis produktu

Panasonic Camera DC-G9 Body Black 
 
  • 20,3Mpix Live MOS snímač

  • 4K 60p video

  • 6K photo

  • 3" dotykový a výklopný LCD

  • odolný vlivům počasí

Fotoaparát LUMIX G9 je doslova nabitý inovacemi a zachytí naprosto neuvěřitelné fotografie. Využívá 20,3megapixelový snímač Digital Live MOS bez filtru low pass, takže svou inspiraci zdokumentujete zcela nezapomenutelným způsobem.

Zaostřete na to, co je důležité… A je jedno, jak rychle se to pohybuje
S novým automatickým ostřením DFD se sekvenčním režimem zachytíte jednoduše cokoli. Díky pokročilé funkci sledování pohybu při 20 snímcích za sekundu v nepřetržitém režimu AFC se ostření zamkne za pouhé 0,04 sekundy a nepřetržitě sleduje pohyb. Naplno tak využijete možnosti, které se objeví a zase zmizí tak rychle, že ani nemrknete nebo nestačíte vypláznout jazyk!

Nekompromisní výkon ve vašich rukou
Když není čas postavit stativ a jedinou možností je fotit z ruky, nemusíte s funkcí duální stabilizace obrazu (Dual I. S.) (pětiosá kompenzace v hodnotě 6,5 F-Stop) dělat žádné kompromisy. Můžete tak být v terénu naprosto spontánní a věnovat se své oblíbené vášni. Díky kompaktnímu objektivu můžete fotografovat i zdálky, dokonce za použití teleobjektivu, bez velmi detailní a časově náročné přípravy.

S funkcí 6K PHOTO nepromarníte žádnou příležitost
Při fotografování přírody si můžete být jisti jen tím, že vůbec nevíte, co na vás čeká za rohem. A proto se funkce 6K PHOTO postará o to, že zachytíte nečekané události díky zaznamenání sekvence 30 snímků za sekundu a následné extrakci nejlepší fotografie ve formátu JPEG s rozlišením 18 Mpx.
 

 

Režim vysokého rozlišení. Když na velikosti záleží
Pokud se chystáte zachytit náročnější kousky, třeba na následné vytištění, můžete v režimu s vysokým rozlišením fotografovat v kvalitě Raw+JPEG o velikosti až 80 Mpx. Umožní vám vykreslit neuvěřitelné detaily a hloubku obrazu, takže ke skvělým výsledkům bude stačit, když se hlavní aktér fotografie jen chvilku nepohne

See Before You Shoot
Velký hledáček 0,83× OLED Live (s frekvencí 120 snímků za sekundu) vám přináší naprostou kontrolu nad tím, co fotíte, a zjednodušuje i složité nastavení, například při focení do slunce. Přepínejte mezi třemi režimy zvětšení a vyberte si ten pravý pro dokonalé zaostření.

Fotoaparát, se kterým můžete počítat
Při fotografování v různorodém a náročném prostředí je spolehlivost naprosto zásadní, a proto je model LUMIX G9 odolný proti mrazu, vlhkosti a prachu, takže zvládne i velmi náročné podmínky. A když přijde na funkčnost, tak bez problémů zvládne vše, co po něm chcete, i díky nabíjení přes USB, dvěma slotům na karty SD kompatibilním s vysokorychlostními kartami UHS-II / V90, joysticku, ukazateli nabíjení LCD a praktickému ergonomickému provedení.

 

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje 3 "
Rozlišení snímače 20,3 MPx
Velikost snímače 4 / 3
Maximální rozlišení videa 3840 x 2160
Vyměnitelné objektivy NE
Barva ČERNÁ
Šířka 136,9 mm
Výška 97,3 mm
Hloubka 91,6 mm
Hmotnost 658 g
Doprava Zdarma ANO

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání