Doprava
zdarma

SONY DSC-W830 Pink

Digitální kompakt / 1/2,3" (7.7 mm) / Rozlišení snímače 20 Mpix / 2.7" displej / Maximální ISO 3200 / Rozlišení videa 1280 x 720 / 20 / Vestavěný Blesk / A/V (TV Výstup) / USB 2.0 / Růžová

Vaše cena:
3 358 Kč

Na splátky:

Skladem - externí sklad, již 3.4.2018 u Vás

Popis produktu

Rodinný fotoaparát Sony Cybershot DSC-W830

Kompaktní fotoaparát Sony Cybershot DSC-W830 se snadným použitím můžete vzít kamkoli, obsluhu zvládne i začátečník a pokaždé Vám pomůže pořídit kvalitní fotografie plné detailů. Užijte si pohodlí s inteligentním automatickým režimem, nebo natočte kvalitní videoklip v rozlišení HD.

Snadné použití

Všechny ovládací prvky jsou promyšleně umístěny a snadno dosažitelné, nemusíte se tak soustředit na ovládání, ale plně se můžete věnovat fotografovanému objektu. Snadno a bez potíží dosáhnete požadované výsledky - fotoaparát nastaví vše automaticky sám.

Praktické funkce

Chcete pořídit působivé panorama? Stačí stisknout tlačítko a posouvat fotoaparát z jedné strany na druhou (nebo nahoru a dolů). Fotoaparát automaticky pospojuje sérii záběrů pořízených vysokou rychlostí a vytvoří jeden úplný panoramatický záběr. Další skvělou vlastností je optický stabilizátor obrazu SteadyShot odstraňující chvění fotoaparátu. Získáte čistší, ostřejší snímky bez rozmazání. Nebo zdokonalený blesk, který citlivě zvyšuje výkon a prosvětluje fotografie při špatném osvětlení. Můžete natáčet čisté videoklipy ve vysokém rozlišení plné detailů a snadno je přehrávat na svém televizoru HD. Navíc při snímání portrétů fotoaparát automaticky odstraní nedostatky pleti, projasní zuby, rozšíří oči a odstraní lesk na čele.

Buďte kreativní

Fotoaparát obsahuje také řadu kreativních efektů k fotografiím, videozáznamům a panoramatům. Nemusíte tak stahovat a používat software pro úpravu snímků v počítači.

Hodnocení zákazníky

4.5/5

Hodnotilo 2 zákazníku

Ověřený zákazník 03.01.2018

Shrnutí:
Šlo o první foťák pro sedmiletou dceru, pro tyto účely je to zcela dostačující. Dobře se drží, má jednoduché ovládání.


Ověřený zákazník 30.01.2018

Shrnutí:
Líbilo se mi jeho provedení,byl cenově dostupný.Kdo není příliš náročný a je amatér jako já,tomu ho doporučuji.

Další hodnocení

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje 2.7 "
Rozlišení snímače 20 MPx
Velikost snímače 1 / 2.3
Maximální rozlišení videa 1280 x 720
Barva RŮŽOVÁ
Šířka 93.1 mm
Výška 52.5 mm
Hloubka 22.5 mm
Hmotnost 120 g
Doprava Zdarma ANO

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání