Doprava
zdarma

Rozbaleno zlevněno

SONY DSCRX100M6 (Rozbaleno)

DMC : 24 131 Kč

Digitální kompakt Sony DSCRX100M6 / CMOS Exmor RS - AF 0,03 s / rozlišení 21,0 MPx / obrazový procesor BIONZ / kvalitní videa ve 4K / 101,6 x 58,1 x 42,8 mm / hmotnost 301 g

Vaše cena:
20 109 Kč

Na splátky:

Poslední 2 kusy skladem, již 29.1.2020 u Vás

Prohlédněte si fotografie konkrétního modelu:

kvalita model fotografie

Popis produktu

Výrobek rozbalený, vyzkoušený, odborně zabalený a opatřený ochrannou fólií. Zboží ve 100% technickém stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele.
 

*poškozený obal


SONY RX100M6

Model RX100M6 představuje vysoce výkonný a kompaktní fotoaparát s širokým rozsahem zoomu a kvalitním obrazem. Se zoomem 24-200 mm, snímačem CMOS typu 1.0, automatickým ostřením s fázovou detekcí, ultra rychlým automatickým ostřením 0,03 s, spolehlivým sledováním AF/AE, souvislým snímáním rychlostí 24 sn./s a natáčením videí v rozlišení 4K kompatibilních s HDR (HLG) si poradí v každé situaci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 Hlavní přednosti

  • široký rozsah zoomu s optimální kvalitou obrazu
  • spolehlivé automatické ostření s hustým pokrytím
  • souvislé fotografování, spolehlivé sledování AF/AE
  • profesionální funkčnost v kompaktním provedení

 

 

Úchvatný obraz s vysokým rozlišením

Všechny aspekty a součásti fotoaparátu byly vytvořeny tak, aby ve vzájemné kombinaci dosáhly bezkonkurenčního obrazu. Chytře navržená optika skrývá neuvěřitelnou sílu v malém provedení, zatímco optická stabilizace obrazuzajistí stabilní snímek i při fotografování z ruky za maximálního přiblížení v rozsahu teleobjektivu. A pokročilý obrazový procesor zajistí lepší vnímání rozlišení obrazu s nízkým šumem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Co se skrývá za pokročilým AF a souvislým fotografováním

Nový obrazový snímač CMOS Exmor RS® s rozlišením přibližně 20,1 efektivních megapixelů je vybaven snímačem AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině, rychlým zpracováním obrazu procesorem BIONZ X™ a přední technologií LSI, podporující zpracování obrazu a jeho dokonalou kontrolu. Tak vznikla rychlost AF 0,03 s a souvislé snímání se sledováním AF/AE rychlostí až přibl. 24 sn./s.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje 3 "
Rozlišení snímače 21 MPx
Velikost snímače 1
Maximální rozlišení videa 3840 x 2160
Vyměnitelné objektivy NE
Barva ČERNÁ
Šířka 101,6 mm
Výška 58,1 mm
Hloubka 42,8 mm
Hmotnost 274 g
Doprava Zdarma ANO
Stav výrobku ROZBALENÝ, ZÁNOVNÍ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání