Doprava
zdarma

XIAOMI Vacuum Cleaner 2

Xiaomi Vacuum Cleaner 2, hmotnost 3,5 kg, baterie 5200 mAh, sací tlatk 2000 Pa, HEPA filtr, čištění podél stěn, Wi-Fi

Vaše cena:
10 166 Kč

Na splátky:

Skladem 5 a více kusů, již 30.4.2019 u Vás

Popis produktu

Xiaomi Vacuum Cleaner 2
 
Specifikace:
Výrobce 
Xiaomi
 
Model  Mi Robot
Typ  Vysavač
 
Rozměry a hmotnost
Rozměry 353 × 350 × 96,5 mm
Hmotnost 3,5 kg
 
Vlastnosti
Sací tlak (pa)  2000 Pa
Napětí  14,4V
Výkon motoru  58W
Sání, SLAM pro výpočet trasy, HEPA filtr, čištění podél stěn
 
Baterie 
Typ  Li-ion
Kapacita   14,4V / 5200mAh
Pracovní doba  2.5h
 
Bezdrátové připojení 
Wi-Fi
 
Dobíjecí stanice
Výstupní napětí 20V 1,8A
Frekvence  50/60 Hz
 
Barva 
Bílá
.

Hodnocení zákazníky

4.9/5

Hodnotilo 78 zákazníku
.

Ověřený zákazník 09.04.2018

Proti:
absolutne nic , je dokonaly


Honza 10.05.2018

Pro:
vysává a dokonce i stírá:-)
Proti:
zatím žádná


Ověřený zákazník 08.06.2018

Pro:
Design, Přehled o úklidu přes mobilní telefon, Kdykoli můžu uklízet - ať jsem doma, nebo kdekoli jinde., Možnost nastavení síly vysávání, den (dny) a čas úklidu v týdnu, Nastavení úklidu celé plochy podlahy / prstem na telefonu lokální označení místa (nebo více míst) kde chci, aby uklidil / pohyb můžu přímo ovládat prstem, zobrazuje v procentech přibližné opotřebení spotřebních dílů, takže je přehled o jejich životnosti
Proti:
Nic


Ověřený zákazník 05.06.2018

Pro:
kvalitní vysávání bez námahy, efektní design, schopnost zdolávat relativně vysoké prahy, rozpozná koberec a podlahu, Volitelné módy, časovače,
Proti:
Synchronizace s aplikací je katastrofa, nakonec jsem se připojil přes Singapur, ale stálo mě to nervy., Vytírání je spíše kosmetické. Nečekejte, že vytře zaschlé fleky v kuchyni. Než to používat, raději si vytřu sám.
Shrnutí:
viz plusy / mínusy


Ověřený zákazník 19.06.2018

Pro:
Dále je fajn, vysavač spustit na dálku přes mobilní data, když jste např. pryč a vysavač uklídí než přijdete domů.Rychlost úklidu je cca 1m2 za 1 minutu.Vysavač funguje s magnetickýma páskama Xiaomi určenýma pro 1 verzi vysavače Xiaomi - páska slouží jako zeď a je vhodné ji nalepit na hranu koberce s dlouhým vlasem - vysavač pak na koberec nenajede a nemusíte řešit rolování koberece nebo stavění různých bariér na ochranu koberce. Páska není však součástí balení a je ji třeba případně dokoupit- doporučuji čínský aliexpress.
Proti:
návod pouze v anglickém jazyce, viz níže
Shrnutí:
Po přečtení a shlednutí různých recenzí a videí na Youtube, padla nakonec volba na tento vysavač - a dosud (tj. 8 dnů používání) je možné říci jen samá superlativa.Výborně vysává- jak hladké dlažby, tak i koberec, kde si po nastavení v mobilní aplikaci přidá automaticky výkon sání. V aplikaci možnost nastavit 4 režimy výkonu, které se projeví i v hlučnosti vysavače. Velmi solidní vytírání podlah. Podlahy nejsou přemokřelé,ale naopak tak akorát vlhké, během chvíle je podlahá suchá, ale čistá. Při větším znečištění doporučuji nastavit dvojté opakování čištění.


Martina S. 07.07.2018

Pro:
Vysává i vytírá, Precizní , Hezky vypadá , Chytrý
Proti:
Mluvi anglicky
Shrnutí:
Zatím maximální spokojenost. Ocenuji omyvatelný filtr a nádržku s odpadem. Vytirani dostačující. V domě mám vinylovou podlahu- setře krásně prach a špínu. Po zhlednuti nekolika recenzí jsem se rozhodla koupit tento produkt. Kvalitní za dobrou cenu. Doporučuji.


vomovec 17.07.2018

Shrnutí:
Po necelém měsíci provozování se začal chovat nevyzpytatelně - pohybuje se v kruzích, plochu určenou k úklidu vysmejčí jen zčásti. Kamarádovi to začal dělat stejně tak, taky zhruba po měsíci. :-(


Tom 17.07.2018

Pro:
Super
Proti:
Nic


jgergic 17.07.2018

Pro:
Perfektně zmapuje celý byt a uklidí všude kam se dostane., Přes mobilní aplikaci lze posléze vybrat místa na mapě bytu a cíleně je uklidit, není třeba zavírat dveře, nebo instalovat zábrany., Výrobce udržuje firmware aktuální a stále jej vylepšuje.
Shrnutí:
Pokud zapnete vysavač tlačítkem, aktivuje se celkový úklid, smaže se mapa bytu a vytváří se znovu. Bylo by super, kdyby se dala mapa uložit trvale.


Ověřený zákazník 26.07.2018

Proti:
návod pouze v anglickém jazyce
Shrnutí:
Po přečtení a shlednutí různých recenzí a videí na Youtube, padla nakonec volba na tento vysavač - a dosud (tj. 8 dnů používání) je možné říci jen samá superlativa.Výborně vysává- jak hladké dlažby, tak i koberec, kde si po nastavení v mobilní aplikaci přidá automaticky výkon sání. V aplikaci možnost nastavit 4 režimy výkonu, které se projeví i v hlučnosti vysavače. Velmi solidní vytírání podlah. Podlahy nejsou přemokřelé,ale naopak tak akorát vlhké, během chvíle je podlahá suchá, ale čistá. Při větším znečištění doporučuji nastavit dvojté opakování čištění.


Ověřený zákazník 07.09.2018

Shrnutí:
netluče do nábytku, nikde se nezasekne, vyjede na koberec a přidá výkon, vezme i rohy.


Lukáš 05.09.2018

Pro:
Plně automatický, přehledná aplikace
Proti:
zatím žádná


Ověřený zákazník 30.08.2018

Shrnutí:
velmi kvalitni produkt


Ověřený zákazník 24.08.2018

Pro:
Amazing


fykatemp 21.08.2018

Pro:
kvalita vysávání a možnost vytírání, pohyb v prostoru
Proti:
žádná
Shrnutí:
Fakt super mašinka, dělá přesně to, co se očekávalo a na její "inteligentní" a sofistikovaný přístup k úkolu je radost koukat (např. v porovnání s o pár tisíc dražším iRobotem). Aplikace na telefonu je už jen třešnička na dortu.


Ověřený zákazník 17.08.2018

Pro:
Tišší chod oproti starším verzím robotických vysavačů, Vysává kratší dobu se stejným výsledkem, jako starší verze vysavačů, Možnost mopování, Při vysávání nejezdí chaoticky po místnosti
Proti:
Musí mít větší volný prostor pro nabíjecí stanici


DOFOSS 13.08.2018

Pro:
Kvalitní navigace vysávaného prostoru.


Lucie 07.08.2018

Pro:
kvalitní senzory, nenaráží nikam, nemotá se po místnosti, má svůj systém vysávání, kontrola na aplikaci, vytírání na dobré úrovni
Shrnutí:
S vysavačem jsem velmi spokojená, vysavač dostatečně vysaje. Rozpozná koberec, kdy zvýší výkon. Nenaráží do předmětů, ale jen se lehce dotkne. Skvělá kontrola na aplikaci, kde všude již vysál. S vytíráním jsem také spokojená, pro běžný úklid ideální (fleky v kuchyni samozřejmě nevytře, ale to ani není účelem tohoto úklidu). Ve vrchním patře máme velké schodiště, vysavač vždy pozná kde by mohl spadnout a otočí se. Možná jedna nevýhoda, že je malý zásobník na vodu a je nutné kontrolovat, zda voda nedošla. Jinak jsem s vysavačem spokojená, zatím nejlepší robotický vysavač co jsem měla možnost zkusit.


Petra 03.08.2018

Pro:
Výkon, Baterie dlouho vydrží
Shrnutí:
Dlouho jsem hledala, porovnávala a tento vysavač nakonec bezkonkurenčně zvítězil. Jsem nadšená a rozhodně nelituji. Perfektně vysaje jak koberce, tak dlažbu a lino. Jsem spokojená. Trochu bojuju s aplikací, ale to rozhodně není závada vysavače. Všem mohu vřele doporučit. Jsem s ním maximálně spokojená.


Ověřený zákazník 03.08.2018

Shrnutí:
Je super. Výborný poměr ceny a kvality.


Ověřený zákazník 17.09.2018

Pro:
Vysavač jsem vybíral podle recenzí a nezklamal jsme se, funguje přesně jak jsem si představoval


ic 16.09.2018

Pro:
Tišší, lepší orientace a levnější než Roomba 980
Proti:
funkce mopování je spíš taková zbytečnost navíc - žádný zázrak.
Shrnutí:
Škoda, že sem nekoupil dříve. Velice dobrá orientace v prostoru, na koberci se pohybuje bez problému, přejede i práh. Dobrá aplikace, kde se dá nastavit oblast kterou má vyčistit (sestavená pomocí obdélníků) takže není potřeba používání virtuálních zdí. V aplikaci lze zvolit sílu vysávaní - i tichý režim.


J. 01.10.2018

Pro:
Po 14ti denním provozu co druhý den nemám co bych vytknul. Vysává jak má. Podlahy vysaje důkladně, kolem rohů taky. Koberec vysává velmi důkladně a sám si zvedne výkon. Orientace po bytě je systematická, nejezdí zmateně a nenaráží zbytečně do nábytku. Mopování jsem ještě nezkoušel.


Aku 28.09.2018

Pro:
skvěle funguje ovládání mobilem a dobře plní funkce, pro které je určen.
Proti:
chce využívat veškerý obsah vašeho mobilu, takže asi pěkný žalobníček, ale tak to dneska chodí...


Ověřený zákazník 09.10.2018

Shrnutí:
Dobré recenze na internetu


Ověřený zákazník 09.10.2018

Pro:
Vysavač pracuje dle mého očekávání podle recenzí které jsem si o něm přečetl. Jsem s nim spokojen (poměr cena/výkon).
Proti:
Mohl by umět česky, i když angličtina je srozumitelná.


jeffos 12.10.2018

Pro:
po vybití se dojede nabít a pokračuje tam kde přestal - SUPER, takový stroj jsem velmi dlouho hledal, 2v1 tj. vysavač + mop, rychlost oproti konkurenci typu iRobotodpad, relativně velká nádoba na odpad


Ověřený zákazník 11.01.2019

Shrnutí:
splňuje to, co jsme od něj čekaliskvělý pomocník, denně využíván


Václav 10.01.2019

Pro:
Pracuje sám


anndy 08.01.2019

Shrnutí:
Je to můj druhý robotický vysavač a musím říct, že daleko lepší, než první (ale taky podstatně dražší). Protože u něj nebyl český návod, stále tápu v nastavení. Základní nastavení, propojení s aplikací v mobilu se nezdařila. Můj tlf Oneplus vysavač vůbec neviděl. Až díky dcery tlf (Apple) jsem vše rozeběhla. Vysává skvěle, zkoušela jsem i vytřít. Bezva. Nastavila jsem ho na denní vysávání, aby sám spustil v 10h. Jen zaboha nemůžu přijít na to, jak ho ze základny vyslat jen do jedné místnosti.


Bosshugo 08.01.2019

Pro:
Výborný pomocník
Shrnutí:
Zatím žádné,ale ještě jsem nezkusil mopování


Martin 24.01.2019

Pro:
Vysává nečekaně kvalitně a rychle, ovládání přes aplikaci v mobilu je super, možnost detailně naplánovat dny a časy úklidu, Svělé plánování úklidu včetně zón kde nemá uklízet, není třeba kupovat žádně dodatečné věci pro vymezení prostorů kam nemá jezdit, přejede prahy
Proti:
Napadá mě jen nutnost mapovat znovu byt v případě přesunu základny na jiné místo
Shrnutí:
Po obdržení balíčku jsme vysavač okamžitě spustily a byly překvapeni jak rychle a kvalitně vysává. Ovládání přes mobil je super. Možnost plánovat no-go zóny dokonalá a využíváme ji třeba při mopování (kdy nemá jezdit na koberec). Mopováním jsme byly mile překvapeni protože jsme od toho neměli velké očekávání, neříkám že vytře dokonale ale občasné setření prachu to stačí. Nyní Wilson uklízí každý den a pokaždé jsme překvapeni kolik toho v bytě povysává. Uklidit metr čtvereční mu trvá cca minutu. náš byt 3+1 mu trvá nějakých 40-45 minut podle aplikace uklízí zhruba 41 m2. Při najetí na koberec (který mámě jen jeden zhruba 2x1,5m) vždy zvýší výkon sání na max. Je to náš druhý robotický vysavač ale původní od samsungu jsme už dlouho nepoužívali.


Miloš 29.01.2019

Shrnutí:
Moc jsem tomu nevěřil.Koupila to moje žena.Po týdnu používání smekám klobouk před tímto výrobkem.Mohu všem doporučit.


Ověřený zákazník 26.01.2019

Pro:
dělá to, co výrobce slibuje
Proti:
snad vyšší cena, potřebujete trochu upravit nábytek a předměty na podlaze, aby pak skutečně uklidil vše
Shrnutí:
Po dvou týdnech provozu vypadá, že jsme si už na sebe zvykli. Vysává dobře, s vytíráním je to o stupeň horší, ale dá se to. Celkově hodnotím velmi kladně


Lenka Lery Rybníčková 31.01.2019

Proti:
Chybí čeština
Shrnutí:
Mám ho pár dní a naprosto splnil moje očekávání. Prvotní nastavení bylo trochu komplikované, ale podle návodu na internetu jsme to zvládli celkem dobře. Vysává i vytírá systematicky. Skvěle vysaje lístečky z kytek , běžný nepořádek ,ale i jemný prach , nebo mouku. Jediné ,co bych vytkla ,je chybějící čeština.


Adriana Jerečić 02.02.2019

Pro:
Neskutečný pomocník. Veliká úspora mého času. Dům vysává stejně dlouho, jako bych ho vysavala já, klasickým vysavačem. V domě máme dvě kočky a malého psa. Vysavač používáme téměř každý den. Mám dva menší koberce u sedačky s cca 1-2cm chlupem, ( byl Mordor je vysát i normálním vysavačem) tento vysavač zvládne i tyhle koberce. Dva dny jsme za ním chodili, jak kreténi a žasli. Vysaje skvěle. Má i mop. Nikde nejsou po podlaze ani chlupy, ani kockolit či cokoli jiného. Klasickým vysavačem vysávám jednou týdně a to sedačku, křesla, postele ...prostě tam kam nemohu poslat robota. Jednou týdně i vytiram. Do nábytku nenaráží. Baterie vydrží také dlouho. Obě patra domu na jedno nabití úplně v pohodě. Jsem jím opravdu nadšená., Zatím jsem na nic nepřišla.
Shrnutí:
Skvělý pomocník!


Ověřený zákazník 07.02.2019

Pro:
Nizka cena a vyborna funkce
Proti:
Nic


Jiří Tolar, Merklín 06.02.2019

Pro:
Po měsíci a půl zkušeností s tímto našim domácím mazlíčkem musím říct, zmizel nám z bytu prach ( tak o 70%), že jiný bych rozhodně nechtěl a navíc za ty prachy, Bez problémů zvládá přejet 2cm vysoký dřevěný práh, Dáváme ho i na skříně, nespadne, nepotřebuje zábrany, ty mu můžete udělat buď nějakou asi magnetickou páskou, kterou lze dokoupit a nebo v mobilní aplikaci na mapě bytu mu uděláte jednoduše čáru ( umělou zeď), Když vjede na koberec, sám si přidá, ovšem má i své nastavení asi ze čtyř nebo pěti ( síla tahu- vysávání)
Proti:
Zapomeňte, že přestanete vytírat, je to spíš takové to tahání vlhkého hadru po zemi, prostě mokrý mop a přitlačit se musí. Vyzkoušeno na vinylu pokapaným od sladké rozpustné kávy, samozřejmě zaschlé kapky nevyčistil, ale to i ručně na jedno setření nedáte aspoň tam a zpátky a mokrej hadr ;-), Neumí dát prádlo do pračky ;-)


Janča 09.02.2019

Shrnutí:
Skvělý pomocník, nechápu jak jsem bez něj mohla fungovat. Opravdu doporučuji. U funkce mopování jde spíše o to, že setře přebytečný prach na podlaze. Pokud vysáváte denně, tak není problém. Při vysávání ob den mi zůstala prachová stopa na dlažbě, ale nebylo to nic hrozného. Sama jsem překvapená kolik prachu je v nádobě při každodenním používání (nemáme koberce).Takže pokud váháte, tak už nemusíte, budete nadšeni tak jako já.


Neoslaff 11.02.2019

Pro:
zatím vše OK, chybí český návod


Ověřený zákazník 18.02.2019

Shrnutí:
Celkem dobře vysává a mopuje, výborný v orientaci, poměrně zdařilý vysavač...


Ověřený zákazník 21.02.2019

Pro:
Jde ovladat vysavac z mobilu


Ověřený zákazník 24.02.2019

Pro:
Stírá a vysává , Dobrá aplikace na telefon, Náhradní díly v balení


Ověřený zákazník 24.02.2019

Pro:
Vysává překvapivě dobře, Mopuje, Poradí si i s členitým bytem a překážkami, Vždy trefí na nabíječku, Hlásí činnosti i konkrétní závady hlasem i do aplikace v mobilu, Filtr se dá oplachovat
Proti:
plné využití funkcí a ovládání mobilem vyžaduje připijení na internet, registraci a následně posílá na cloud hromadu dat, včetně naskenované mapy bytu., Zatím není oficiální podpora českého hlasu.
Shrnutí:
Velmi dobrý pomocník do domácnosti. V balení byl krom vysavače, základny a podložky i mopovací modul, jeden náhradní boční kartáč a jeden filtr. Jsem mile překvapen, jak dobře vysaje, mop je spíše na setření zbytku prachu. Robot se velmi dobře orientuje i v členitém bytě, nevadí mu přesuny překážek vždy si poradí a uklízí systematicky. Přesto, že jsem základnu umístil do rohu místnosti tak, že se robot sotva vejde mezi zeď a skříň, vždy si cestu na základnu najde. Ovládání přes aplikaci mihome vyžaduje xiaomi účet, registraci a souhlas s podmínkami. Připojením na wifi a internet a tedy i cloud na vás robot nahlásí vše co s ním děláte včetně plánku vašeho bytu. Podle testů je ale vše nadstandartně dobře zabezpečené. Za cenu narušení soukromí, ale můžete robota ovládat odkudkoli, kde se pripojíte na data. Můžete v aplikaci povolit uložení mapky a nastavit virtuální zdi či zakázané zóny kam nesmí. Lze nastavit režim detekce koberce, na koberci pak zvýší sací výkon. Vpohodě přejede 2cm překážku. Zatím se mi jednou zasekl, když se mu povedlo vjet mezi závěs a balkonové dveře a závěs mu zakryl laserové čidlo navrchu. Po chvíli lovení na internetu jsem našel i návod s hotovými českými hlasovými hláškami, které už někdo neoficiálně vytvořil a po chvíli se mi počeštění zdařilo, takže na mě už mluví česky :-) Filtr se dá oplachovat, ale velmi dlouho schne, na to pozor, jinak vám vysavač bude nadávat že je filtr ucpaný nebo mokrý a sníží si sací výkon aby nepoškodil sací motor. K dokonalosti chybí jen možnost ovládání offline a pak už jen aby utřel prach z polic, dal nádobí do myčky a dojel mi pro pivo:-))


Ověřený zákazník 23.02.2019

Pro:
koupen rodičům, takže doma jen rychlé vyzkoušení, ale až doslouží náš starý vysavač koupím tento, nastavení přes app MiHome, nastavení kam nemá jezdit, vysává líp než iRomba, vše potřebné je v balení, rychlé čištění
Proti:
app MiHome není v češtině


Luboš 22.02.2019

Shrnutí:
Moc dobrý pomocník, dle recenzí jsem neváhal ani minutu a udělal jsem dobře.Už žádné chlupy po naších pejscích.


Ověřený zákazník 24.02.2019

Pro:
Vysává překvapivě dobře, Mopuje, Poradí si i s členitým bytem a překážkami, Vždy trefí na nabíječku, Hlásí činnosti i konkrétní závady hlasem i do aplikace v mobilu, Filtr se dá oplachovat
Proti:
plné využití funkcí a ovládání mobilem vyžaduje připijení na internet, registraci a následně posílá na cloud hromadu dat, včetně naskenované mapy bytu., Zatím není oficiální podpora českého hlasu.
Shrnutí:
Velmi dobrý pomocník do domácnosti. V balení byl krom vysavače, základny a podložky i mopovací modul, jefen náhradní boční kartáč a jeden filtr. Jsem mile překvapen, jak dobře vysaje, mop je spíše na setření zbytku prachu. Robot se velmi dobře orientuje i v členitém bytě, nevadí mu přesuny překážek vždy si poradí a uklízí systematicky. Přesto, že jsem základnu umístil do rohu místnosti tak, že se robot sotva vejde mezi zeď a skříň, vždy si cestu na základnu najde. Ovládání přes aplikaci mihome vyžaduje xiaomi účet, registraci a souhlas s podmínkami. Připojením na wifi a internet a tedy i cloud na vás robot nahlásí vše co s ním děláte včetně plánku vašeho bytu. Podle testů je ale vše nadstandartně dobře zabezpečené. Za cenu narušení soukromí, ale můžete robota ovládat odkudkoli, kde se pripojíte na data. Můžete v aplikaci povolit uložení mapky a nastavit virtuální zdi či zakázané zóny kam nesmí. Lze nastavit režim detekce koberce, na koberci pak zvýší sací výkon. Vpohodě přejede 2cm překážku. Zatím se mi jednou zasekl, když se mu povedlo vjet mezi závěs a balkonové dveře a závěs mu zakryl laserové čidlo navrchu. Po chvíli lovení na internetu jsem našel i návod s hotovými českými hlasovými hláškami, které už někdo neoficiálně vytvořil a po chvíli se mi počeštění zdařilo, takže na mě už mluví česky :-) Filtr se dá oplachovat, ale velmi dlouho schne, na to pozor, jinak vám vysavač bude nadávat že je filtr ucpaný nebo mokrý a sníží si sací výkon aby nepoškodil sací motor. K dokonalosti chybí jen možnost ovládání offline a pak už jen aby utřel prach z polic, dal nádobí do myčky a dojel mi pro pivo:-))


pavel tomek 27.02.2019

Pro:
Usnadni uklid
Proti:
Nerozumím app , Mi home, byl by dobry navod, spojeni mistnosti s uklidem


Jindra 02.03.2019

Shrnutí:
Vysavač se dobře orientuje v bytě a když náhodou zabloudí (dosud jednou při vracení se na základnu), tak se z toho sám vymotá. Vysává pečlivě a není líný. Aplikace je spolehlivá a ukazuje různé údaje jako vyčištěnou plochu, plán pojíždění, dobu vysávání nebo zbývající energii. Byt 3+1 vysaje za 50 minut, zbyde 65% energie. Zatím spokojenost.


Žaneta An Nepovím 02.03.2019

Pro:
velice spokojena


Ověřený zákazník 07.03.2019

Pro:
Za dobrou cenu skvělý výkon, Nic


Ověřený zákazník 06.03.2019

Shrnutí:
Oproti předchozímu robotickému vysavači vysaje místnost 18 m za 10 minut. Úklid je 100%. Naprostá spokojenost.


SAZE 04.03.2019

Pro:
Poměr cena-výkon, mnoho nastavení přes mobil, lze sehnat docela levně filtry, rotační kartáče, mopy (AliExpress)
Proti:
Aplikace pouze v angličtině (i když se najde částečně počeštěná), v Mi Home nejdou mapy ukládat, např. přízemí a patro.
Shrnutí:
Je to již můj třetí robotický vysavač. První byl solidní (Proscenic), druhý naprostá tragédie (Haier) a teprve tento mě přímo uchvátil. Perfektně mapuje podlahy, ne jako ty s kamerou snímající strop a tvrdě narážející na překážky. Na jeho plné využití je třeba mobil nebo tablet a nainstalovaná apka Mi Home nebo podobná FloleVac. Ale i bez těchto aplikací si poradí s úklidem v nejvyšší možné kvalitě v rámci robotických vysavačů. Pokud je mapa uložena v tabletu nebo mobilu, lze nastavit zóny pro úklid, virtuální zdi a pod. Podmínkou je samozřejmě wi-fi připojení. V aplikaci lze také např. nastavit 4 stupně sacího výkonu nebo jen mopování. To samozřejmě nenahradí klasické vytírání, ale pokud je nastaven zónový úklid, může se nastavit vícero opakování. Pokud se při vysávání vybije, vrátí se do nabíjecí stanice a po nabití pokračuje kde přestal. Mně se to ještě nepodařilo, má velkou kapacitu baterie. Automaticky detekuje koberec a zvýší výkon (pokud je nastaveno) atd. Je toho více, ale to by byl dlouhý článek.


Cap 04.03.2019

Pro:
prostorová orientace, dostatečná výdrž baterie, snadný přístup k odpadní nádobě, odpovídající kvalita vysávání
Proti:
pro někoho může být nevýhoda, že nekomunikuje v češtině, v praxi by to nijak zvlášť vadit nemělo, ani aplikace není třeba, stačí stisknout jedno tlačítko a začne uklízet veškeré pro něho dostupné prostory
Shrnutí:
Vybral jsem na základě dostupných recenzí, kde tento vysavač přirovnávali k vyšším modelům jiných značek se slušným výkonem, ale za poloviční cenu. Moji počáteční nedůvěru zažehnal chvíli po prvním spuštění. Velmi dobře se orientuje, ze schodů nepadá, snaží se co nejvíce poklidit i kolem každé překážky. V aplikaci můžete sledovat, kde všude byl, nebo jej na dálku ovládat. Samozřejmě do všech koutů se nedostane, každopádně ale úklid ulehčí. Zatímco robovysavač vysává, můžete se věnovat něčemu jinému, nebo nedělat nic :-) Používáme jej výhradně na suché vysávání tvrdých podlah, poradí si i s kobercem s krátkým vlasem. (Při nastavování aplikace povolte určování polohy, já to zprvu zamítl a kvůli tomu se pak nespároval s wifi.)


Inspektor 11.03.2019

Pro:
naprosto mě uchvátil, skvěle vysává a to v čase, když jsem v práci. Přes aplikaci jen sleduji, kde zrovna v bytě pracuje ...


OK 10.03.2019

Shrnutí:
Spokojenost. Jednoduchost. Rychlost. Kvalita


Ověřený zákazník 09.03.2019

Pro:
xiaomi kvalita a cena náhradních dílů oproti jiným značkám.


Ověřený zákazník 07.03.2019

Shrnutí:
Super pomocnik, splnil me ocekavani.


Ověřený zákazník 17.03.2019

Pro:
poměr cena/výkon, Super pomocnik, dostatečná výdrž baterie


vlk 21.03.2019

Pro:
vše ok


Ověřený zákazník 18.03.2019

Shrnutí:
úžasný pomocník, doporučuji


Ověřený zákazník 25.03.2019

Pro:
levné oginal spotřební díly z číny, omyvatelný "HEPA" filtr
Shrnutí:
Ocenil bych delší napájecí kabel a možnost výběru strany pro jeho připojení do základny.


Monika 25.03.2019

Pro:
úžasný pomocník


Ověřený zákazník 22.03.2019

Pro:
výborná aplikace


Ověřený zákazník 22.03.2019

Pro:
vysáva rovnako dobre ako by som vysával bežným vysávačom, pohodlné ovládanie z aplikácie pre Android (aj z viacerých mobilov), jednoduché čistenie zásobníka a filtra, nastaviteľný výkon/hlučnosť, možnosť zónového vysávania, na bežné ovládanie stačia 3 tlačidlá na vysavači
Proti:
ak ho ručne prenesiete, nabíjačku nájde len na krátku vzdialenosť, nevysáva schody :)
Shrnutí:
Môj prvý robotický vysávač. Maximálna spokojnosť. Predvídateľný pohyb, zobrazuje sa v aplikácii na mape. Funkciu mopu som zatiaľ neskúšal.


Osk 29.03.2019

Pro:
Výborná navigace po byte, Vyluxuje perfektně, Není hlučný, Snadná údržba, Je chytrej, jen tak se nikde nezasekne, Baterka super , Vytírání je velmi užitečné..
Shrnutí:
90m2 za 100 minut, 50% baterie. Vytírání je taky velmi užitečné. Parkety ručně nevytiram vůbec, černou dlažbu v kuchyni jednou za čas vezmu z gruntu ruco..


YOGI 28.03.2019

Pro:
Super pomocník - doporučujem.


Ověřený zákazník 31.03.2019

Pro:
Základní úklid


Yvetta 05.04.2019

Shrnutí:
prostě super pomocník, dobře vyluxuje a vytře


Alena 04.04.2019

Pro:
udělá práci za Vás
Shrnutí:
Robotický vysavač byl dobrá koupě. Využívám nejen vysávání, ale i umývání. Vysavač přejede i prah, nemá s tím problém.Super ovládání z mobilu. Jediné čeho lituji je , že jsem si ho nekoupila dřív. Kdo koupí, nebude litovat.


Katka 08.04.2019

Pro:
Výborný pomocník, prostě "zlatíčko".


Ověřený zákazník 08.04.2019

Shrnutí:
Vysává za mě, super.


Ověřený zákazník 07.04.2019

Pro:
Jsem nadmíru spokojen


Ověřený zákazník 13.04.2019

Proti:
aplikace


Michael 11.04.2019

Shrnutí:
Procházel jsem desítky recenzí (i zahraničních) a musím říci, že jsem si nebyl jist, zda tento robotický vysavač koupit. Vždy jsme měli běžný vysavač a trochu jsem se obával funkčnosti. Obavy byly zbytečné a je to vynikající produkt, doma máme běhouny i podlahu bez koberců. Vše zvládá na jedničku. Jediná nevýhoda je, že nemluví česky (což mi nevadí), složitější párování s wifi a nevysajete s tím sedačku apod. Musíte koupit navíc ruční vysavač.


Martina 16.04.2019

Pro:
Mam jej zatim cca 10 dnu, ale jsem naprosto nadsena. Mame relativne velky dum, 2 deti (z toho jedno plazici), psa a kocky, takze zeme jsem minimalne vysavala temer kazdy den. S aplikaci se zatim ucim zachazet, protoze mi to prijde dostatecne i bez ni. Kdyz nekam odchazime odklidim veci ze zeme a robota pustim. Nadrzka na vodu vydrzi podle me zkusenosti na cca 50 m2. Koberce nemame, resp.mame jen jeden maly a na tom mi prislo, ze vysal robot pekne, ale z tohoto pohledu moc nemuzu hodnotit. Umyti samozrejme neni uplne takove jako kdyz clovek drhne sam, ale prijde mi na bezny uklid zcela dostacujici. Zkratka je to proste parada. Clovek prijde domu a ma umyte zeme. Pro me snad nejhorsi cinnost z uklidu obecne. Takze ja vrele doporucuju;).
Shrnutí:
Mozna akorat mohl mit magneticke pasky, aby mu bylo mozne vymezit prostor.


Josef 16.04.2019

Pro:
poměr cena výkon
Proti:
chybí čeština u návodu i aplikace
Shrnutí:
První vysavač tohoto typu, teprve se zaučuji.


Stalin 18.04.2019

Pro:
Dobrý

Další hodnocení

Parametry produktu

Stav výrobku NOVÝ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání