Doprava
zdarma

Easy Line 30 AR5EA30

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu

ARDES EASY LINE 30 (AR5EA30)   

Ventilátory určené do bytu, domu nebo kanceláře lze rozdělit podle jejich umístění na: stolní, stropní a podlahové ventilátory. Na podlahu lze umístit stojanové, sloupové (resp. věžové) a vlastní podlahové větráky. Základní paletu doplňují ventilátory 2 v 1 (stolní nebo stojanový – podle nastavení), minivěže (sloupový větrák na stůl) či ventilátory s klipsnou, které lze připevnit na nábytek nebo speciální tyče.


Stolní a stojanové ventilátory
Nejběžnějším typem jsou stolní a stojanové ventilátory. Jejich využití je univerzální a oblibě se těší zejména pro finanční dostupnost. Stolní ventilátory jsou určeny zejména na pracovní stoly, ale mohou být umístěny na jakékoli ploše nábytku, pokud nemáme dostatek prostoru pro stojanový větrák.
Správná volba průměru vrtule je velmi důležitá u stolní i stojanové varianty ventilátoru. Pro běžný provoz dostačuje vrtule s průměrem do 30 cm. U stojanového větráku by vrtule měla mít maximálně 40 cm.ARDES je součástí skupiny SCAME, která zaujímá dominantní postavení ve výrobě a distribuci elektrických komponentů pro průmysl i pro domácnosti. Kvalita výrobků a jejich avantgardní design jsou hlavními klady pramenícími z dlouhodobých výrobních zkušeností Ardesu a inovativních technických řešení. Výrobky Ardes jsou známé svojí nekompromisní kvalitou.

Popis produktu:
Výkon 45 W
Průměr 30 cm
Výška 47 cm
3 rychlosti
Částečně průhledné barevné vrtule
Oscilace
__________________________________________________________________________________________________________________

Distribuce CZ
Barevný odstín černá
Druh stolní
Počet rychlostí 3
Průměr 300 mm
Výkon 45 W
Výška 470 mm
Oscilace ano
Montáž na zeď ne

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání