Doprava
zdarma

KEY2 QWERTY 64GB Black

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu

BlackBerry Key 2

Precizní zpracování
S telefonem uděláte dojem na pracovní schůzce i při posezení s přáteli. Design telefonu je nádherný a funkční, přední straně dominuje 4,5“ IPS dotykový displej chráněný sklem Gorilla Glass, pro větší odolnost. Nabídne vám věrné podání barev, skvěly kontrast a ostrý obraz za každé situace. V dolní části se nachází QWERTY klávesnice se čtečkou otisků prstu, zabudovanou v mezerníku. Hrany telefonu jsou vyrobený z broušeného hliníku a zadní strana je vybavena speciální protiskluzovou texturou, díky které se telefon perfektně drží a neklouže.

 

Víc než jen klávesnice
V dnešní době už se telefony s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí téměř nedělají, výjimkou je firma BlackBerry, která vždy dělala tento typ telefonu. V současné době zůstává jediná, která vyrábí telefony i s QWERTY klávesnicí. Telefony jsou cílené zejména na práci a komunikaci, nejčastěji do pracovní sféry, kde se denně píše spousta textu, a k tomu je klávesnice přizpůsobena. Klávesnice není jen o mačkání písmenek, nabízí zabudovanou čtečku otisků prstů v mezerníku pro zabezpečení vašich dat v telefonu a také nabízí různá gesta i zkratky pro větší efektivitu. Klávesnice se dá také použít jako touchpad například pro posouvaní stránky. Oproti předchozí generaci byly tlačítka zvětšena o 20%, tak aby vám nabídla maximální pohodlí při psaní.

 

Výkon a bezpečnost
Telefonu nechybí nic z moderních funkcí, a navíc přidává speciální bezpečnostní funkce od BlackBerry. Systém Android je upraven pro maximální bezpečnost. Například aplikace DTEK automaticky detekuje úroveň zabezpečení přístroje, sleduje veškerou činnost operačního systému a aplikací, dokáže tak včas upozornit na případná rizika uživatele. Máme tu také neprolomitelné šifrování paměti telefonu, které ochrání veškerý obsah při ztrátě nebo odcizení přístroje a mnoho dalších bezpečnostních opatření.

Plynulí běh systému zaručí osmijádrový procesorQualcomm Snapdragon 660, který je taktován až na 2,2 Ghz, sekunduje mu operační paměť 6 GB RAM. Tato kombinace vám zaručí bezproblémový hladký chod systému a aplikací, možnost pracovat z více aplikacemi najednou a pokud budete mít chuť tak si můžete zahrát i graficky náročné hry. Pro vaše data je k dispozici vnitřní paměť o kapacitě 64 GB, pokud by to pro vás bylo málo, lze jí rozšířit o paměťovou kartu až do kapacity 256 GB. Baterie o kapacitě 3 500 mAhspolu s moderním úsporným procesorem vám zajistí vydrž až 2 dny při aktivním používaní.

Duální fotoaparát
Jednou z velkých novinek je použití duálního zadního fotoaparátu, který nabízí super rychlé automatické ostření, portrét mód, optický superzoom a další funkce. Rozlišení obou fotoaparátů je 12 Mpx, jeden je vybaven optikou se světelnosti F1,8 a druhý s F2,6. Přední fotoaparát, který se používá na selfie nebo videohovory má rozlišení 8 Mpx.

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání