Doprava
zdarma

SAMSUNG Watch Gear Sport SM-R600 (black)

Chytré hodinky Gear S3 Sport SM-R600 Blue, Samsung Pay, budík, e-mail, zprávy, Tizen, kompatibilní s Android 4.4+

Vaše cena:
3 821 Kč

Na splátky:

Skladem 5 a více kusů, již 24.6.2019 u Vás

Popis produktu

Samsung R600 Gear Sport


Dokonalý design
Samsung navazuje u chytrých hodinek Gear Sport na design svých předchůdců. Tyto krásné chytré hodinky nabízejí čistý a elegantní design vyladěn do naprosté dokonalosti pro ten nejlepší pocit při používání. To vše pro dokonalý požitek při používání, ať už jste na jednání, na skleničce s přáteli, nebo během extrémního sportovního výkonu.

Inovovaný a bezkonkurenční
Samsung Gear Sport přináší vylepšení, o kterých se může konkurentům jen zdát. Díky spolupráci s firmou Speedo můžete snadno sledovat počet uplavaných bazénů, čas na jeden bazén, typ temp a mnohé další. O náramek se nemusíte obávat, zařízení je certifikováno jako vodotěsné až do tlaku 5 atm a disponje certifikací IP68. Špičkové monitorování tepové frekvence nabízí zvýšenou přesnost a podporuje pokročilé monitorování tepové frekvence v reálném čase. O vaši srdeční činnosti budete tak vědět vše potřebné, ať už během bezstarostného spánku nebo při náročném cyklistickém tréninku.

Chytrý trenér i lekář na vašem zápěstí
Speciální sportovní aplikace S Health s fitness funkcemi budete vždy vědět, jak na tom jste. Aplikace zaznamená aktivity s celodenním sledováním ušlých kroků, vyhodnotí počet spálených kalorií, zobrazí váš tep a podá podrobné informace o vašem spánku. Hodinky disponují i GPS přijímačem i s navigací. Zábavou a motivací zároveň pak bude jistě funkce Step Challenges, která umožňuje soupeřit i s přáteli a porovnávat své denní výsledky. Měření srdečního tepu pak obstará snímač srdečního tepu, který může měřit nárazově nebo automaticky v rámci vašeho aktuálního pohybu či cvičení. Nově si také můžete své každodenní aktivity zpestřit s dalšími aplikacemi Under Armour Record™, MyFitnessPal®, MapMyRun®, či Endomondo™

Ohromný pokrok
Samsung Gear Sport ukazují svou pokrokovost ve výdrži baterie až 4 dny, což maximálně zpříjemní používání hodinek. Ovládání probíhá skrze dotykovou obrazovku, pomocí hardwarových tlačítek, nebo pomocí kruhového ovládání (lunety). 1,2" Super AMOLED displej poskytuje velmi jemné rozlišení 360x360, na kterém vynikne každý detail. Například navigování nebylo dříve snadnější. Displej hodinek se změní na navigaci a bez telefonu v ruce dojdete na místo určení. Systém Tizen toho však nabízí mnohem více. Skrze aplikace si můžete najít nejbližší zajímavou restauraci, odpovědět na zprávu, nastavit budík, ovládat hudbu, zkontrolovat zmeškané události, přečíst si novinky a mnoho dalšího. Využití je opravdu široké.

.

Hodnocení zákazníky

4.7/5

Hodnotilo 7 zákazníku
.

Ověřený zákazník 23.07.2018

Pro:
kvalitní provedení, odolné, vodotěsné, konektivita wi-fi, NFC, Bluetooth, GPS, slušná výdrž baterie, spousta ciferníků a možnost dalších aplikací , intuitivní ovládání - dotykem, otočná luneta, automatická detekce cvičení, pohybu, monitor spánku
Proti:
pomalejší indukční nabíjení 2h
Shrnutí:
mám je sice zatím jen krátce ale hodinky mne nadchly. Všechny funkce pracují jak mají.


Radka 01.01.2019

Shrnutí:
I am sexy and I know it. S těmito hodinkami jsem opravdu sexy.


Radka 01.01.2019

Shrnutí:
Sexy hodinky


Ověřený zákazník 29.01.2019

Pro:
splňuje vše co jsem očekávala


Ověřený zákazník 30.01.2019

Pro:
Samsung, kvalitní výrobek komplet česky
Proti:
nevyužitelné funkce NFC na tom zapracovat


Sam 24.04.2019

Proti:
Nezměřilo mi to cyklovýlet.


Radovan Karol 23.05.2019

Pro:
naprostá spokojenost

Další hodnocení

Parametry produktu

Tvar ciferníku KULATÝ
Dotykový displej ANO
Bezdrátové rozhraní Wi-Fi
Barva ČERNÁ
Hmotnost 50 g
Doprava Zdarma ANO
Novinka NE
Stav výrobku NOVÝ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání