Doprava
zdarma

Magnifica S ECAM 22.110 SB (Rozbaleno)

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu

Výrobek s drobnou kosmetickou vadou, ve 100% technickém stavu. Kosmetická vada nemá vliv na funkčnost výrobku.  Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: silně poškrábaný


DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110 SB

Vychutnejte si kávu jako z kavárny
Dáte si espresso či cappuccino? S kávovarem DeLonghi Magnifica ECAM22.110SB si užijete luxus kavárny v pohodlí domova. Stiskem tlačítka a otočením knoflíku si přizpůsobíte kávu dle vašich chutí a požadavků. Espresso je plnoautomatické a kompaktní. 
 
Lahodné espresso či cappuccino?
Espresso DeLonghi Magnifica ECAM22.110SB disponuje tryskou pro napěnění mléka a vytvoříte tak bohatou mléčnou pěnu pro přípravu cappuccina. Kávu můžete použít mletou i zrnkovou dle vašich požadavků. Mlýnek na kávu je velmi tichý a nabízí 13 možností nastavení hrubosti mletí.
 
Nemusíte si dělat starosti s čištěním přístroje, jelikož Espresso DeLonghi Magnifica ECAM22.110SB má funkci samočištění a odvápňovací program. Můžete si i nastavit tvrdost vody, kterou máte doma. Jakmile s obsluhou přístroje skončíte, tak se i sám automaticky vypne a vy si můžete užít svou kávu.
 

Snadná obsluha
Espresso DeLonghi Magnifica ECAM22.110SB se ovládá velmi jednoduše a intuitivně. Díky elektronické kontrolce teploty vždy poznáte, kdy je espresso připraveno pracovat. Nabízí i funkci předpaření. Zásobník na vodu o objemu 1,8 l je vyjímatelný a ukazuje i stav vody. Espresso disponuje také ukazatelem kapacity zásobníku sedliny a odnímatelnou odkapávací miskou. 
 
Pokud si kávu rádi užijete ve společnosti, pak určitě uvítáte možnost přípravy dvou šálků najednou. Můžete si také nastavit výšku adaptéru dle velikosti šálku v rozmezí od 86 do 142 mm. Samozřejmostí je pak nastavení množství vody i kávy.


 
Specifikace
Kompaktní plnoautomatické espresso, stiskněte tlačítko, otočte knoflíkem a přizpůsobte si kávu podle toho, jak ji máte nejraději. Vybaven ruční tryskou na napěnění mléka, která vytváří ideální bohatou pěnu pro Vaše perfektní cappuccino, odkládací plochou na šálky a vodním filtrem.
 
* Tryska na napěnění mléka pro krémovou pěnu
* Lze používat zrnkovou i mletou kávu
* Lze připravit až 2 šálky kávy najednou 
* Vyjímatelná spařovací jednotka s nastavitelnou kapacitou (6-14 g)
* Nový velmi tichý mlýnek s 13ti možnostmi nastavení hrubosti mletí 
* Nastavitelné množství kávy 
* Nastavitelné množství vody
* Elektronická kontrola teploty 
* Funkce předpaření 
* Nastavitelná výška adaptéru pro různou velikost šálků (86-142 mm)
* Automatické vypnutí přístroje
* Ukazatel kapacity zásobníku na sedlinu: 14 šálků / 72 hod
* Vyjímatelný zásobník na vodu (1.8 l) s ukazatelem stavu vody
* Samočistící funkce a odvápňovací program 
* Nastavitelná tvrdost vody 
* Odnímatelná odkapávací miska s ukazatelem množství vody 
* Vodní filtr
* Rapid Cappuccino
* Vypínač elektrické energie pro nulovou spotřebu
* Funkce pro úsporu energie
* Nový patentovaný termoblok s elektronickou kontrolou teploty
* Funkce stand-by
* Příkon: 1450 W
 
* Rozměry přístroje: 23,8x43x35,1 cm
* Hmotnost výrobku: 9 kg
* Barva: stříbrno-černá

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání