Doprava
zdarma

2 Gaming Phone 8GB/64GB Black (Rozbaleno)

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu

Výrobek rozbalený, vyzkoušený, odborně zabalený a opatřený ochrannou fólií. Zboží ve 100% technickém stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: poškrábaný displej a zadní kryt


Razer Phone 2

Tento herní smartphone je pořádně obdařený, a to nejen zvenčí. Uvnitř totiž ukrývá procesor Qualcomm Snapdragon 845 s rychlostí 2,8 GHz. Ten má chlazení parních komor, které rozšiřuje teplo po celém telefonu, a tím zaručuje vyšší výkon a stabilitu. Navíc disponuje systémem Android 8.1, 8 GB RAM, Bluetooth 5.0 a s baterií 4000 mAh můžete tohle všechno využívat klidně celý den.

 

Hlavní výhody

  • 5,7“ displej s technologií IGZO
  • Rozlišení 1440x2560
  • Systém Android 8.1
  • 8 GB RAM
  • 4000 mAh baterie

Krasavec jako Ivan z Mrazíka
Když se dívá na sebe, tak se musí pochválit. Má totiž čím. Je libo saténový či lesklý povrch? Oba vypadají naprosto skvěle s třešničkou na dortu, kterou je logo Razer Chroma RGB, které přepíná mezi barvami a je synchronizované s vašimi notifikacemi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Akorát do ruky
Obrazovka vás potěší příjemnými rozměry 5,7“ a technologií IGZO, která je proslulá svou ostrostí a úsporností. Rozlišení 1440x2560 s frekvencí 120 Hz zaručuje lepší přesnost a rychlejší reakci dotyku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ať prší nebo sněží
Razer Phone 2 má stupeň odolnosti IP67, takže je chráněn až v jednom metru vody. To znamená, že ho můžete používat v jakémkoli počasí, a i kdyby trakaře padaly, od tohohle herního smartphonu stejně nedokážete odtrhnout oči. Zdarma v něm najdete aplikaci Razer Cortex Mobile, která přináší četný seznam oblíbených her. Navíc pomocí softwaru Game Booster si vyladíte výkon, přizpůsobíte nastavení rozlišení, frekvenci snímku a nastavíte rychlost procesoru pro jakoukoliv hru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Potěší i vaše zvukovody
Zabudované dvojité stereofonní reproduktory DOLBY ATMOS 5.1 přenáší digitální zvuk do prostoru s rozšířenou odezvou basů. Rande s příjemnou hudbou či párty s taneční? V obou dvou případech vás Razer Phone 2 nenechá ve štychu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jako profesionálové
Dvojité objektivy s duálními snímači SONY IMX udělají i z lajka fotografa. Zadní kamera nabízí 12 Mpx s optickou stabilizací obrazu a dual PDAF – autofocus pro detekci fází, ostření. Navíc s dvojitým LED bleskem se vydaří fotka za každého světla. To vše ve Full HD. Přední kamera s 8 Mpx a rovněž s podporou Full HD vám zajistí velmi hladkou tvář při každém streamu či chatování. A to je velmi dobrá zpráva nejen pro všechny ženy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

A jak je to s pamětí?
Uvnitř se skrývá potěšujících 64 GB. Externě však můžete dodat až 1 TB paměti pomocí slotu na micro SD kartu. Slot na SIM je samozřejmostí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání