Doprava
zdarma

Galaxy A8 (2018) A530 32GB Black (Rozbaleno)

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu

Výrobek rozbalený, vyzkoušený, odborně zabalený a opatřený ochrannou fólií. Zboží ve 100% technickém stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: lehce poškrábaný zadní kryt


Horizont není hranice

Seznamte se s Galaxy A8 telefonem z modelové řady Samsung Galaxy A. Získá si vás jedinečnou kombinaci fotoaparátů – duálního předního pro vynikající selfie a precizního zadního pro focení za zhoršených světelných podmínek, výkonným hardwarem v odolném těle i rozsáhlým Infinity displejem, se kterým se každý obzor promění na příležitost pro nový zážitek.

S Infinity displejem spatříte mnohem víc

Samsung Galaxy A8 se díky svému rozsáhlému 5,6palcovému Infinity displeji může pochlubit dosud největší obrazovkou ze všech smartphonů série Galaxy A. Videa i fotografie si na ní vychutnáte v nadstandardním Full HD+ rozlišení 2 220 × 1 080 pixelů. S poměrem stran 18,5 : 9 a delším provedením displeje se Galaxy A8 také mimořádně snadno ovládá. Vaše palce si navíc při jeho používání odpočinou, díky delší obrazovce totiž uvidíte více obsahu najednou a vás čeká méně posouvání obrazovky.

Duální fotoaparát pro vaše selfie

Klíčovou novinkou Galaxy A8 od společnosti Samsung je duální přední fotoaparát. Ten v sobě spojuje snímače s rozlišením 16 a 8 megapixelů, jejichž spolupráce zaručuje bezkonkurenční kvalitu vašich autoportrétů. Svá selfie můžete navíc vylepšit zaostřením Live Focus nebo zábavnými nálepkami, které pro co nejpřesnější umístění na fotografii a nejveselejší výsledek umí využít chytrou funkci rozpoznání obličeje. Různé režimy a rozmanité filtry pro mimořádně originální a výjimečně působivé snímky jsou pak už zcela samozřejmým standardem.

Zadní fotoaparát se skvělou světelností

Spolu s inovativním předním duálním fotoaparátem disponuje smartphone Galaxy A8 také zdokonaleným zadním fotoaparátem pro tradiční fotografickou práci. Ten je vybaven citlivým senzorem o velikosti 1/2,8 palce s 1,12µm pixely a rozlišením 16 Mpx, který doplňuje objektiv s působivou hodnotou světelnosti f/1.7. Výsledkem této kombinace jsou ostré a čisté fotografie i při nedostatku silného světelného zdroje. Působivé parametry zadního fotoaparátu Galaxy A8 pak ještě doplňuje praktická funkce automatického ostření.

Splňuje standardy vysoké odolnosti

Mobilní telefon musí ze své podstaty být schopen doprovázet vás kamkoliv. Galaxy A8 od společnosti Samsung tento požadavek stoprocentně splňuje. Jeho konstrukce zabraňuje jak vniknutí potenciálně nebezpečných částeček prachu dovnitř zařízení, tak případným potížím způsobeným stykem s vodou. Tato vysoká úroveň odolnosti je u Galaxy A8 stvrzena standardní certifikací IP68. Táto certifikace není zárukou ochrany proti silnému dešti nebo silnému polití.

Always on Display nepřetržitě informuje

Díky svému Super AMOLED displeji vám chytrý telefon Galaxy A8 může takřka bez přestávky zobrazovat vše důležité. Prostřednictvím funkce Always on Display je na obrazovce zařízení k dispozici vámi zvolený obsah i v případě, že je telefon v režimu spánku. Hodiny, notifikace nebo například kalendář tedy budete mít neustále na očích a vyhnete se zbytečné manipulaci s telefonem. Bude vám totiž stačit jediný pohled na jeho displej.

Pokročilé možnosti zabezpečení

Galaxy A8 podporuje všechny obvyklé způsoby odemčení telefonu, jako je použití gesta nebo zadání číselného kódu. Navíc k nim přidává i praktický skener otisku prstu a technologii rozpoznání obličeje pro rychlejší způsob odemykání. Pokročilá bezpečnostní řešení Galaxy A8 nabízí i při samotné práci se smartphonem. Pro vyšší úroveň zabezpečení vašeho důležitého nebo soukromého obsahu poskytuje funkci Zabezpečená složka. Veškeré soubory, které do ni uložíte, jsou spolehlivě zašifrovány a přístup k nim je povolen jen vám.

Vybaven pro vysoký výkon

Telefon z řady Galaxy A se může pyšnit prvotřídní hardwarovou výbavou. Osmijádrový procesor Exynos 7885 se dvěma 2,2GHz a šesti 1,6GHz jádry spolu se 4 GB operační paměti zajišťuje zcela plynulý chod Galaxy A8 i při velkém vytížení různými aplikacemi. Baterie s kapacitou 3 000 mAh omezuje nutnost neustálého nabíjení telefonu. Telefon podporuje až 256GB microSD karty pro rozšíření svého 32GB úložiště a pro snazší provoz například v cizině nebo pro pracovní i soukromé účely současně umožňuje používání dvou SIM karet.

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání