Doprava
zdarma

Xperia XZ Premium (G81421) 64GB Black (Rozbaleno)

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu

Výrobek rozbalený, vyzkoušený, odborně zabalený a opatřený ochrannou fólií. Zboží ve 100% technickém stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: poškrábaný zadní kryt


Displej, z nějž nespustíte oči
Kouzlo displeje mobilního telefonu SONY Xperia XZ Premium (G81421) spočívá v moderní technologii, která vyniká realisticky živými barvami a širokými pozorovacími úhly. Díky tomu mohou vaše oči spočinout na 5.5" obrazovce s vysokým rozlišením 3840 x 2160 (4K UHD), aniž by došlo k sebemenší deformaci obrazu či barevné reprodukce, ať už se budete dívat odkudkoli. Společně s elegantním tělem tak vytvářejí kombinaci, z které nebudete moci spustit svůj zrak.

Brilantní výkon 8 jader
O vysoký výkon telefonu Sony se stará 8jádrový procesor na frekvenci 2.45 GHz, podpořený 4 GB operační paměti. Díky tomu si na 5.5" displeji vychutnáte grafický festival i v náročných hrách a ani více spuštěných aplikací naráz nebude představovat vůbec žádný problém.

Zachyťte svět kolem vás 19Mpx fotoaparátem 
Probuďte v sobě své umělecké já a zachyťte všechny jedinečné momenty ve vašem životě. O detailní vykreslení fotek bez nutnosti softwarových úprav se stará pokročilý 19Mpx fotoaparát, jímž je SONY Xperia XZ Premium (G81421) vybaven. Kvalitní čip, optika a sofistikovaný systém ostření umožňují fotit i za šera bez nepříjemného šumu či rozmazání.

Úložný prostor pro vaše data 
Všechna vaše data lze ukládat do vnitřní úložné paměti telefonu SONY Xperia XZ Premium (G81421) o nadstandardně vysoké kapacitě 64 GB. To vám poskytne dostatek důležitého prostoru pro vaše kontakty, aplikace, fotografie, hudbu, videa i hry. Je však potřeba pamatovat na to, že určitou část kapacity si pro sebe vždy zabírá operační systém.

Padne skvěle do ruky 
SONY Xperia XZ Premium (G81421) je navržen tak, aby vám skvěle padl do ruky a snadno se ovládal. Tomu odpovídají rozměry telefonu 156 mm na výšku, 77 mm na šířku, hloubka 7.9 mm a také velmi oblíbená úhlopříčka displeje 5.5". Díky tomu můžete telefon snadno ovládat jednou rukou a bez potíží se vejde do každé kapsy.

Telefon, o kterém v kapse ani nevíte 
Důležitou roli při výběru telefonu hraje také celková hmotnost, která v případě telefonu SONY Xperia XZ Premium (G81421) činí 195 gramů. To znamená, že ani při dlouhodobé práci s telefonem nebudete v rukou pociťovat únavu a během přenášení po kapsách jej takřka nebudete vnímat.

Vyspělý operační systém Android 
Operační systém Android vám poskytne naprostou svobodu a umožní nastavit prakticky vše, na co si vzpomenete. Pokud něco nevyhovuje, během vteřiny stáhnete jiný motiv či aplikaci. Android ve verzi 7.1 v telefonu SONY Xperia XZ Premium (G81421) zdobí silná provázanost se všemi službami Google, které usnadňují každodenní činnosti, zvyšují pracovní efektivitu a zprostředkovávají pestrou škálu zábavy. Přehledný souhrn novinek operačního systému Android 7 si můžete přečíst v tomto samostatném článku.


Značka
Značka    Sony

Displej
Velikost (")    5.5
Rozlišení    3840 x 2160 (4K UHD)
Dotykový    Ano

Paměť
RAM (GB)    4
Velikost (GB)    64
Slot na kartu    Ano

Procesor
1. Počet jader celkem    8
2a. Počet jader    8
2b. Frekvence (GHz)    2.45
3a. Počet jader    4
3b. Frekvence (GHz)    1.9

Operační systém
Operační systém    Android
Verze systému    Android 7.1

Fotoaparát
Rozlišení (MPx)    19
Rozlišení předního "selfie" fotoaparátu (MPx)    13
Přisvětlovací dioda    Ano

Vlastnosti
Baterie kapacita (mAh)    3230
Funkce    Bluetooth,  GPS, NFC, Wi-Fi
Konektivita    LTE (4G), UMTS (3G)
Frekvence LTE    1800 MHz (Pásmo 3), 2100 MHz (Pásmo 1), 2600 MHz (Pásmo 7), 800 MHz (Pásmo 20), 900 MHz (Pásmo 8)
Konstrukce    Dotyková
Použití    Smartphone
Rozhraní    Jack (3.5mm), USB-C
Typ SIM    nanoSIM


Rozměry
Šířka (mm)    77
Tloušťka (mm)    7.9
Výška (mm)    156

Hmotnost zařízení
Hmotnost (g)    195

Distribuce
Distribuce    EU

Stav zboží
Stav    Jen nové

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání