Doprava
zdarma

Rozbaleno zlevněno

LENOVO Moto G5 S Dual Sim 3GB RAM Grey (Rozbaleno)

DMC : 2 306 Kč

Distribuce EU / Displej 5.2" 1920 x 1080 (FullHD) / 8jádrový procesor 1.4GHz / Operační paměť 3GB RAM / Interní paměť 32 GB / 16MPx fotoaparát / Funkce Bluetooth, Dual-SIM, GPS, Wi-Fi / Čtečka otisku prstů / Kapacita baterie 3000 mAh / Operační systém Android 7.1 / šedá

Vaše cena:
1 922 Kč

Poslední kus skladem, již 28.5.2020 u Vás

Prohlédněte si fotografie konkrétního modelu:

kvalita model fotografie

Popis produktu

Výrobek s drobnou kosmetickou vadou, ve 100% technickém stavu. Kosmetická vada nemá vliv na funkčnost výrobku.  Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: lehce poškrábaný zadní kryt


Motorola Moto G5s

Displej, z nějž nespustíte oči
Kouzlo displeje mobilního telefonu Motorola Moto G5s zlatá spočívá v moderní technologii, která vyniká realisticky živými barvami a širokými pozorovacími úhly. Díky tomu mohou vaše oči spočinout na 5.2" obrazovce s vysokým rozlišením 1920 x 1080 (FullHD), aniž by došlo k sebemenší deformaci obrazu či barevné reprodukce, ať už se budete dívat odkudkoli. Společně s elegantním tělem tak vytvářejí kombinaci, z které nebudete moci spustit svůj zrak.

Brilantní výkon 8 jader
O vysoký výkon telefonu Motorola se stará 8jádrový procesor na frekvenci 1.4 GHz, podpořený 3 GB operační paměti. Díky tomu si na 5.2" displeji vychutnáte grafický festival i v náročných hrách a ani více spuštěných aplikací naráz nebude představovat vůbec žádný problém.

Zachyťte svět kolem vás 16Mpx fotoaparátem 
Probuďte v sobě své umělecké já a zachyťte všechny jedinečné momenty ve vašem životě. O detailní vykreslení fotek bez nutnosti softwarových úprav se stará pokročilý 16Mpx fotoaparát, jímž je Motorola Moto G5s zlatá vybaven. Kvalitní čip, optika a sofistikovaný systém ostření umožňují fotit i za šera bez nepříjemného šumu či rozmazání.


Úložný prostor pro vaše data 
Všechna vaše data lze ukládat do vnitřní úložné paměti Motorola Moto G5s zlatá o bohaté kapacitě 32 GB. To vám poskytne dostatek důležitého prostoru pro vaše kontakty, aplikace, fotografie, hudbu, videa i hry. Je však potřeba pamatovat na to, že určitou část kapacity si pro sebe vždy zabírá operační systém.

Padne skvěle do ruky 
Motorola Moto G5s zlatá je navržen tak, aby vám skvěle padl do ruky a snadno se ovládal. Tomu odpovídají rozměry telefonu 150 mm na výšku, 73,5 mm na šířku, hloubka 8,2 mm a také velmi oblíbená úhlopříčka displeje 5.2". Díky tomu můžete telefon snadno ovládat jednou rukou a bez potíží se vejde do každé kapsy.

Telefon, o kterém v kapse ani nevíte 
Důležitou roli při výběru telefonu hraje také celková hmotnost, která v případě telefonu Motorola Moto G5s zlatá činí 157 gramů. To znamená, že ani při dlouhodobé práci s telefonem nebudete v rukou pociťovat únavu a během přenášení po kapsách jej takřka nebudete vnímat.

Vyspělý operační systém Android 
Operační systém Android vám poskytne naprostou svobodu a umožní nastavit prakticky vše, na co si vzpomenete. Pokud něco nevyhovuje, během vteřiny stáhnete jiný motiv či aplikaci. Android ve verzi 7.1 v telefonu Motorola Moto G5s zlatá zdobí silná provázanost se všemi službami Google, které usnadňují každodenní činnosti, zvyšují pracovní efektivitu a zprostředkovávají pestrou škálu zábavy. Přehledný souhrn novinek operačního systému Android 7 si můžete přečíst v tomto samostatném článku.

Parametry produktu

Stav výrobku ROZBALENÝ, ZÁNOVNÍ
Úhlopříčka displeje 5.2 "
Operační paměť 3 GB
Vnitřní paměť 32 GB
Rozlišení displeje 1920 x 1080
Rozlišení zadního fotoaparátu 16 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu 5 MPx
Kapacita Baterie 3000 mAh
Voděodolné NE
Slot pro paměťovou kartu ANO
Dual SIM ANO
Operační systém ANDROID
Barva ŠEDÁ
Hmotnost 155 g
Šířka 150.2 mm
Výška 74 mm
Hloubka 9.9 mm
Distribuce EU
Doprava Zdarma ANO

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání