Doprava
zdarma

Huami Amazfit Stratos 2S leatherette band, sapphire glass Black (Rozbaleno)

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu

Výrobek rozbalený, vyzkoušený, odborně zabalený a opatřený ochrannou fólií. Zboží ve 100% technickém stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: poškrábaný zadní kryt


 

Xiaomi Amazfit Stratos 2S

Položte se do sportu chytrým společníkem, který vám v průběhu vaší aktivity poskytne potřebné informace o vašem výkonu. Chytré hodinky Amazfit Stratos 2S jsou nejnovějším modelem společnosti Xiaomi! Cenově dostupné, plné zajímavých funkcí a tak odolné! Jen takové hodinky vás budou doprovázet každým vaším dnem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To nejlepší pro vás

  • PS + GLONASS - dvě satelitní pozice pro přesnější lokalizaci
  • Safírové sklo zabraňující poškrábání
  • Až 5 dní provozu na jedno nabití
  • Až 2,5 GB paměti pro dostatek hudby při vašich sportovních aktivitách
  • Voděodolnost do 50 metrů
  • Monitoring plavání, běhu, chůze, jízdy na kole, tréninku na eliptickém trenažéru, spánku, fitness, triatlonu, lyžování a dalších

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkon a dlouhá výdrž baterie
Srdcem hodinek je dvoujádrový procesor o frekvenci 1,2 GHz, doprovázen operační pamětí 512MB a vnitřní pamětí 4 GB. Prostor zde najde i vaše muzika, v hodinkách je pro ni připravena paměť o velikosti 2,5 GB. Díky baterii s kapacitou 290 mAh vydrží hodinky při běžném používání 5 dní, doba nabíjení pak trvá okolo 2 hodin.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Něco vydrží
Xiaomi Amazfit Stratos 2S jsou určeny hlavně do terénu! Svědčí o tom už jejich provedení! Keramické tělo, kovová tlačítka a spolehlivé tvrzené Safírové sklo. Ty to prémiové materiály jsou doplněny voděodolností až do 5ATM, která zajistí pohodlné sprchování, sportování v dešti nebo plavání. Ze senzorů a dalších vychytávek jsou v hodinkách krokoměr, akcelerometr, senzor světla, senzor tepu, gyroskop, kompas a barometr.

  • Světelný senzor - automaticky zapíná a vypíná podsvícení, když se na hodinky podíváte v šerém prostředí nebo ve tmě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání