Doprava
zdarma

Rozbaleno zlevněno

NINTENDO Switch Console Neon Red/Blue (Rozbaleno)

DMC : 7 672 Kč

Na doma / ovladač 2 ks / Wi-Fi / HDMI, USB / Propojovací kabely

Vaše cena:
6 393 Kč

Na splátky:

Poslední kus skladem, již 10.7.2020 u Vás

Prohlédněte si fotografie konkrétního modelu:

kvalita model fotografie

Popis produktu

Výrobek s drobnou kosmetickou vadou, ve 100% technickém stavu. Kosmetická vada nemá vliv na funkčnost výrobku.  Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: lehce poškrábaný zadní kryt 

Nintendo Switch, červená/modrá

Nintendo Switch, červená/modrá
Nechte se zaujmout zcela novou herní konzolí Nintendo Switch, která je koncipována tak, že lze použít téměř kdykoliv a kdekoliv – jedná se totiž o křížence běžné domácí herní konzole a přenosného zařízení s širokou škálou možností využití a navíc s možností využití multiplayer!

Široká paleta využití
Nintendo Switch vás jistě nadchne svou flexibilitou. Jedná se o absolutně hybridní zařízení, ze kterého máte v jednu chvíli handheld a v druhou herní ovladače pro multiplayer bitvy, tablet nebo skutečnou domácí konzoli, kterou lze připojit k televizoru.

Joy-Con ovladače
Čím vás konzole Nintendo Switch rozhodně dostane, jsou postranní odnímatelné ovladače Joy-Con. Nintendo Joy-Con jsou průlomové herní ovladače, které můžete používat při hraní ve speciálním herním gripu nebo samostatně, každý v jedné ruce. Ovladače Joy-Con, jsou ovladače kompletně vybavené sadou herních tlačítek, joystikem a řadou dalších speciálních funkcí.


 

Kromě plné výbavy herních tlačítek a joysticků jsou Joy-Cony vybaveny další řadou specifických tlačítek pro plnohodnotné hraní. Za tímto účelem tak můžete využít tlačítko Capture, s kterým jediným kliknutím můžete pořizovat screeny z her nebo tlačítko home. Dále je zde infračervený pohybový snímač, který je schopný detekovat vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů, např. umí určit, jak daleko je hráčova ruka a jaký formuje tvar (kámen, nůžky, papír). Kromě toho je tu také výbava NFC bodem pro interakci s amiibo figurkami.

Zcela mobilní
Nejlepším aspektem celé konzole je ovšem fakt, že ji lze vzít kamkoliv s sebou, díky jejím kompaktním rozměrům. Hrajte v autobuse, ve vlaku nebo oživte návštěvu u kamaráda o herní akci. Konzole je jednoduše vždy rychle připravena vtáhnout vás do světa zábavy a her.

Lokální multiplayer
Nintendo Switch se umí také postarat o to, abyste zůstali stále ve spojení s ostatními hráči. Až 8 konzolí tak může být propojených v rámci lokálního multiplayeru. Hráči si mohou odložit své konzole za pomoci zabudovaného stojánku, podělit se s ostatními o Joy-Cony a užívat si multiplayerovou zábavu i mimo pohodlí domova.  

 

 

.

Hodnocení zákazníky

4.8/5

Hodnotilo 7 zákazníku
.

Przemysław 05.01.2018

Pro:
je dobre


Meow 30.12.2017

Shrnutí:
Skvělá konzole. Dá se použít na 3 způsoby což je skvělý. Jen mě mrzí že nejde připojit třeba k notebooku. Když jsem mimo TV ale to je maličkost i tak se dá skvěle hrát dal. Během pouhé chvilky.


arleta 06.04.2018

Shrnutí:
skvělý


Ověřený zákazník 14.04.2018

Pro:
Stále se rozšiřující nabídka her, Výborný displej (pozorovací úhly, barvy, jas), Možnost připojit k TV nebo hrát jen tak, Pěkný zvuk na tak malé reproduktory, Bohatý obsah balení, Příjemný povrch Joy-conů, Joy-cony se dobře drží, Přehledné menu
Proti:
Slabá wifi, Displej je pouze plastový - okamžitě se poškrábe, Displej se může poškrabat i v doku přímo od nintenda, Je poměrně těžký, po delší době hraní bolí ruce, Systém zacvaknutí Joy-conů nepůsobí moc odolně, obávám se, že to moc dlouho nevydrží, Má aktivní chlazení - je slyšet
Shrnutí:
Celkově hodnotím jako velmi dobrou konzoli. Hry vypadají krásně, výdrž je ok, hraní na split screen je super, ovladače se dobře drží a v balení je hromada věcí. Barevné joy-cony mají krásně výrazné barvy. Co mi akorát vadí je plastový displej a slabá wifi.


Kirito 27.06.2019

Pro:
Přenosné, Kvalitní zpracování


Dáša 04.08.2019

Pro:
flexibilita použití doma přes TV nebo jenom hrát na konzoli
Proti:
vše v AJ - chybí manuál v ČJ
Shrnutí:
flexibilita použití doma přes TV nebo jenom hrát na konzoli


Jakub 19.07.2019

Pro:
Kompatibilita, Vysoký výběr jedinečných her

Další hodnocení

Parametry produktu

Kapacita disku 32 GB
Typ konzole NINTENDO SWITCH
Barva ČERVENÁ, MODRÁ
Šířka 203 mm
Výška 102 mm
Hloubka 14 mm
Hmotnost 0,297 kg
Distribuce CZ
Stav výrobku ROZBALENÝ, ZÁNOVNÍ

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání