Doprava
zdarma

U11 Plus Dual Sim Black

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu


 

HTC U11 Plus Dual Sim Black


Vešlo se do něj ještě více
HTC U11+ je vybaven 6palcovou obrazovkou, která na to v ruce vůbec nevypadá, větší baterií s kapacitou téměř 4 000 mAh, úchvatnou průsvitnou konstrukcí z tekutých krystalů a lepší odolností proti vodě – a to vše se vešlo do ještě tenčího zařízení, než byli předchůdci tohoto telefonu.

Větší obrazovka na menším zařízení
Díky větší obrazovce představuje tento telefon nový oblíbený způsob sledování filmů a hraní her. A díky poměru stran 18:9 se i tak velká obrazovka pohodlně vejde do dlaně.

Všeho víc a po delší dobu
Díky baterii s jednou z největších kapacit na trhu je zde telefon, na který se lze vždy spolehnout. HTC U11+ má o 30 % delší výdrž bateriei a tak snadno zvládnete více věcí, které rádi děláte - po ještě delší dobu.

Obraz jako v kině
Displej, pečlivě vyvinutý tak, aby podporoval barevný prostor DCI-P3, nabízí nejživější možné podání barev, širší paletu barev a neuvěřitelnou barevnou přesnost. HTC U11+ navíc podporuje formát videa HDR10 ii , takže video s obrazy pulzujícími životem musí uchvátit každého.

Intuitivnější než kdy dříve
Mysleli jsme na vaše potřeby, abychom dokázali nabídnout telefon ovladatelný jednou rukou. Stačí jen přejet prstem přes domovskou obrazovku a hned jsou k dispozici upozornění všech aplikací – vše lze zvládnout jen jednou rukou. A díky technologii Edge Sense lze libovolnou aplikaci používat po pouhém zmáčknutí.

Ano – chceme, abyste telefon stiskli
Edge Sense vám umožňuje zlehka stisknout telefon ze stran a získat přístup k libovolné aplikaci, pořídit fotografie či videa, spustit hlasového asistenta a mnoho dalších věcí jen jedním intuitivním gestem – dokonce i v dešti.

Posouváme hranic výdrže
Vše v telefonu je určeno k tomu, abyste měli k dispozici nejvyšší možný výkon – větší odolnost proti vodě, baterie s jednou z největších kapacit i nejnovější procesor zaručující, že vše probíhá rychle a bez problémů.

 

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání