Doprava
zdarma

LG G7 ThinQ 64GB Blue LOGO

Produkt se stal obětí své popularity a dnes už není dostupný, zadejte email a budeme Vás automaticky kontaktovat, jakmile se naskladní.

Popis produktu


 

* součástí MT může být LOGO operátora


 

LG G7 ThinQ 64GB 

Absolutní jednoduchost

Design, který vás dostane. Nechejte se okouzlit velkým 6,1" QHD+ FullVision displejem, to vše je precizně zhotovené z kovu a skla do podoby, jež vám padne do ruky. 

Super jasný displej
Váš svět nyní může být mnohem jasnější. Model G7 ThinQ dodává obrazovce další bílé pixely, které zajišťují ohromující jas obrazu a zároveň maximalizují účinnost baterie.

AI CAM
Model G7 ThinQ vám pomůže získat „kreativní oko“, díky čemuž dosáhnete dokonalého záběru. AI CAM analyzuje předměty v záběru a poskytuje jednoduché doporučení, jak zlepšit váš záběr. 

Super jasný fotoaparát
Využijte na maximum každou chvíli s fotoaparátem, který je tak inteligentní, že dokáže rozpoznat příliš tmavé prostředí a automaticky zvýšit jas každého záběru. 

Značky
Vyhledávání v galerii je nyní rychlé a jednoduché, protože všechny vaše snímky jsou přesně analyzovány a roztříděny do různých alb. 

Režim Portrét
Vytvořte umělecké fotografie nebo autoportréty se zaostřením na daný objekt a rozostřením pozadí za účelem dosažení ohromujícího efektu – v reálném čase nebo po zachycení záběru. 

Dva 16Mpx fotoaparáty
Super širokoúhlý objektiv vám umožní zachytit více z každého záběru včetně velkých skupin nebo krajiny. Kromě toho objektiv Crystal Clear telefonu LG G7 ThinQ výrazně zvyšuje dynamický rozsah a dosahuje výborných výsledků i při slabém osvětlení.  

Reproduktor Boombox
Model G7 ThinQ využívá svůj vnitřní prostor jako rezonanční komoru za účelem zesílení basů a zprostředkovává zážitek prvotřídního hlasitého prostorového zvuku. 

Vysoká odolnost
Vezměte ho s sebou kamkoli, používejte ho kdekoli – armádní design je odolný vůči vodě, prachu a problémům.

Parametry produktu

Stav výrobku NOVÝ
Úhlopříčka displeje 6,1 "
Operační paměť 4 GB
Vnitřní paměť 64 GB
Rozlišení displeje 3120 x 1440
Rozlišení zadního fotoaparátu 16 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu 8 MPx
Kapacita Baterie 3000 mAh
Voděodolné ANO
Slot pro paměťovou kartu ANO
Dual SIM NE
Operační systém ANDROID
Barva MODRÁ
Hmotnost 162 g
Šířka 71.9 mm
Výška 153.2 mm
Hloubka 7.9 mm
Distribuce EU
Doprava Zdarma ANO

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání