Doprava
zdarma

Garmin VivoActive 3 (Rozbaleno)

Chytré hodinky Garmin Vivoactive, GPS, 15 předinstalovaných sportovních aplikací, Garmi Pay, integrovaný přehrávač hudby, Garmin Connect

Vaše cena:
3 226 Kč

Na splátky:

Skladem 5 a více kusů, již 22.1.2019 u Vás

Popis produktu

Výrobek rozbalený, vyzkoušený ve 14 denní ochranné zákonné lhůtě. Zboží ve 100% technickém i jakostním stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka.
Garmin Vivoactive 3
 
Trocha hudby během cestování
Máte oblíbenou píseň, která vám pomůže zdolat závody nebo náročné tréninky? Nyní můžete mít uloženo až 500 skladeb přímo na vašem hodinkách, abyste poslouchali bez použití telefonu na cestách. Jednoduše můžete přenášet hudbu z počítače a pak zkompilovat svůj oblíbený seznam skladeb pro snadné poslech prostřednictvím kompatibilních Bluetooth sluchátek (prodávají se samostatně). Můžete dokonce synchronizovat své pečlivě vytvořené seznamy skladeb z vybraných hudebních streamovacích služeb na vaše hodinky.

Váš plán k úspechu
Ať už jste ve městě nebo na silnici, všechny hodinky Fénix 5 Plus nabízejí vestavěné mapovací a navigační funkce, které vám pomohou udržovat orientaci a trasu. Plnobarevné mapování TOPO je vybaveno mapovými údaji optimalizovanými pro okamžitou navigaci a sledování polohy. Pro běžce a cyklisty zařízení obsahuje také trasy Trendline, které využívá miliardy mil údajů z Garmin Connect™, které vám pomohou najít a sledovat nejlepší cesty a trasy.

Garmin Pay™
vívoactive 3 je náš první nositelný doplněk Garmin Pay, který vám umožní zaplatit za nákup s hodinkami. Použijte ho téměř kdekoliv, kde můžete využít bezkontaktní platbu. Takže pokud jste nechali svou peněženku ve vaší skříni nebo jste ji zapomněli, ranní káva může být stále vaší. Stačí klepnout a jít.
 
*funkce zatím nedostupná, spuštění již brzy!
 
Garmin Connect IQ™
vívoactive 3 je kompatibilní s naším obchodem Connect IQ™, kde si můžete stáhnout hodinky, widgety a aplikace, které umožňují přechod ze SmartWatch na hodinky. Mějte přehled o příchodu vašeho Uber-u, zapněte své domácí osvětlení pomocí aplikace SmartThings a dokonce pomocí aplikace AccuWeather MinuteCast zjistěte, kdy bude pršet.
 
Více sportů
S více než 15 předinstalovanými sportovními aplikacemi je snadné najít zábavný způsob, jak zůstat aktivní. Jděte na golfové hřiště, jděte na jízdu na kole, dejte si jógu, nebo si dokonce vyzkoušejte své ruce na stand-up paddle boarding. Když vycházíte ven, zabudovaný GPS vám umožní sledovat informace o zvolené aktivitě – bez potřeby telefonního připojení. Od snowboardingu až po plavání a nejméně tucet dalších možností.
 
Denní monitorování fitness a úrovně stresu
Pomocí technologie srdečního tepu Elevate™ na zápěstí vám vívoactive 3 umožňuje sledovat klíčové aspekty vaší zdatnosti a stresu, abyste věděli, jak vaše tělo reaguje za různých okolností. Například je schopen odhadnout váš VO2 max a fitness věk – 2 indikátory fyzické kondice, které se mohou často časem vylepšovat pravidelným cvičením. Také sleduje vaši variabilitu srdeční frekvence (HRV), která se používá pro výpočet a sledování vaší úrovně stresu. vievoactive 3 vás může upozornit, kdy fyzické nebo emocionální zdroje způsobují zvýšení vaší úrovně stresu, takže můžete najít způsob, jak zmírnit tlak.
 
Vždy připojen
Po spárování s kompatibilním smartphonem budete moci přijímat a dokonce odpovídat na textové zprávy a zobrazovat aktualizace sociálních sítí, e-maily a další údaje přímo na zápěstí. Nalézt telefon, přistupujte k ovládání hudby a nechte své přátele sledovat vaše sporty. Dokončené aktivity se dokonce automaticky předají do naší online komunity fitness.

Parametry produktu

Tvar ciferníku KULATÝ
Dotykový displej ANO
Bezdrátové rozhraní BLUETOOTH
Barva ČERNÁ
Hmotnost 39 g
Doprava Zdarma ANO
Novinka NE

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání