Doprava
zdarma

Activision Call of Duty: Black Ops IV Pro Edition (Rozbaleno)

Hra pro konzoli - pokračování úspěšné serie Call of Duty: Black Ops

Vaše cena:
2 000 Kč

Poslední kus skladem, již 22.1.2019 u Vás

Popis produktu

Výrobek rozbalený, vyzkoušený ve 14 denní ochranné zákonné lhůtě. Zboží ve 100% technickém i jakostním stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka.


Pro Edition obsahuje:

- hru Call of Duty: Black Ops IV
- 1,100 Call of Duty bodů
- Black Ops pass, který obsahuje:
- Zombie zkušenost dostupnou hned při spuštění
- 4 přidané úplně nové zombie zkušenosti
- 12 multiplayerových map
- 4 exkluzivní blackout charaktery

Ještě víc možností zábavy s přáteli než kdy dřív
Call of Duty: Black Ops 4 přináší nejpropracovanější a nejstrategičtější zážitky ze hry pro více hráčů, jaké se dosud v celé sérii objevily, spolu se masou „zombíků“ z prvního dne, kteří se postarají o třikrát více dobrodružství.

Zcela nový soutěží režim Blackout inspirovaný oblíbenými režimy „Battle Royale“ spojuje postavy, prostředí, zbraně a vybavení napříč celou sérií v úplně novém, totálním boji o přežití – a to vše s unikátní zápletkou série Black Ops.

Hra pro více hráčů
Hra pro více hráčů zasazená mezi Black Ops 2 a Black Ops 3 byla přepracována a navržena tak, aby nabízela více voleb, odměňovala více herních stylů a zajišťovala ještě napínavější soutěžní zážitky.

Specialisté
Black Ops 4 přináší kombinaci nových a přepracovaných specialistů, kteří mají odlišné bojové profily a schopnosti. Každý z nich má také unikátní zbraně a vybavení, a tak kombinace stylu hry a herního režimu umožňuje novou úroveň strategie a týmové kreativity.

Pohyb a tempo
Boj je taktičtější a plynulejší než kdy dřív: hra pro více hráčů opustila techniky výskoků do vzduchu i běhu po zdech z předchozích dílů a představuje nový systém zdraví, který zajišťuje strategičtější hru a nutí hráče pečlivě vybírat, kdy využijí regeneraci zdraví. 

Týmová práce
Hra pro více hráčů Black Ops 4 klade důraz na strategickou týmovou hru a odměňuje všechny herní styly, které přispívají k úspěchu týmu a nesoustředí se na výkon jednotlivce. Hráči mohou kombinovat své talenty s ostatními hráči tak, aby znásobili společnou sílu a jako tým tak překonali jakéhokoli hráče, který si hraje po svém.

Režim Blackout
Ve zcela novém režimu Blackout ve stylu „Battle Royale“ se vzájemně střetne nejvíc hráčů v historii značky na největší mapě v historii Call of Duty

Známé postavy a prostředí
Blackout představí klasické postavy z předchozích her Black Ops na ohromné mapě, která obsahuje prostředí inspirovaná oblíbenými multiplayerovými mapami z Black Ops, včetně kultovních oblastí z map Nuketown či Firing Range.

Klasické zbraně a vozidla
Režim Blackout bude obsahovat klasické zbraně Black Ops s různými typy munice a vybavením, které budou hráči moci krást a hledat po celé mapě. Najít a řídit budou rovněž moci pozemní, námořní i vzdušné dopravní prostředky.

Mapa Call of Duty Zombies
Na oslavu 10. výročí Call of Duty Zombies přináší Black Ops 4 nejrozsáhlejší režim Zombies, který při uvedení nabídne tři plnohodnotné herní zážitky.
• Mapa Blood of the Dead: Třetí mapa rozšiřuje oblíbenou mapu Mob of the Dead a původní postavy z předchozí dějové linie Zombies se na ní seznámí s očistným rozměrem Alcatrazu.
• Mapa IX: Děj mapy IX se odehrává ve starověkém Římě, kde se naši čtyři hrdinové ocitnou v koloseu vyžadujícím rituální oběti.
• Mapa Voyage of Despair: Kultovní a monumentální prostředí mapy Voyage of Despair je zasazené na palubu lodi RMS Titanic, kde naši čtyři protagonisté odhalí pravdu o tom, co oné osudové noci postihlo nebohé pasažéry lodi.

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání