Doprava
zdarma

Rozbaleno zlevněno

Logitech Slim Folio Pro iPad Pro 11-inch (Rozbaleno)

DMC : 2 779 Kč

Pouzdro pro Apple iPad Pro 11" / materiál: plast / výřezy pro konektory a tlačítka / integrovaný stojánek / ochrana displeje proti poškrábání / integrovaná klávesnice a prostor pro kreditní kartu

Vaše cena:
2 316 Kč

Poslední kus skladem, již 20.2.2020 u Vás

Prohlédněte si fotografie konkrétního modelu:

kvalita model fotografie

Popis produktu

Výrobek rozbalený, vyzkoušený, odborně zabalený a opatřený ochrannou fólií. Zboží ve 100% technickém stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele.


 

Logitech Slim Folio Pro pouzdro pro iPad Pro 11“ (3. generace)

Vychutnejte si psaní jako na notebooku se svým iPadem Pro 11“ (3. gen.) s pouzdrem Slim Folio Pro. Se třemi unikátními režimy používání můžete vždy nerušeně pracovat bez ohledu na místo – v kavárně, u stolu nebo jen tak na lavičce se zařízením na klíně. Toto lehké univerzální pouzdro poskytuje vašemu zařízení ochranu zepředu i zezadu, a navíc je vybaveno praktickým prostorem pro nabíjení a odkládání pera Apple Pencil (2. gen.).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přednosti Logitech Slim Folio

  • Léty prověřená kvalita produktů Logitech
  • Tři režimy použití
  • Podsvícení kláves
  • Dedikované klávesy pro systém iOS

 

 

Tři režimy použití
Pouzdro Slim Folio Pro disponuje třemi jedinečnými režimy, díky kterým budete moci libovolný úkol zvládnout efektivněji. Režim pro psaní: usaďte klávesnici do rovné polohy a můžete začít psát. Režim pro kreslení: sklopte obrazovku zařízení iPad, abyste si mohli dělat poznámky nebo kreslit pomocí pera Apple Pencil (2. gen.). Režim pro čtení: složte klávesnici na zadní stranu pro čtení knih, článků a dalšího.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Profesionál kdekoliv, ve dne i v noci
Rádi svůj iPad používáte v noci nebo za tlumeného osvětlení? Z tohoto důvodu je integrovaná klávesnice vybavena podsvícenými klávesami. Tři nastavitelné úrovně jasu zajistí, že na svou práci uvidíte, ať už jste v ložnici, v letadle nebo na jakémkoli jiném místě s tlumeným osvětlením.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Profesionální ochrana zepředu i zezadu
Ochraňte přední i zadní část iPadu před odřením, poškrábáním a politím. Odlehčené pouzdro Slim Folio Pro bezpečně udržuje iPad Pro na místě, chrání jeho rohy a nebrání vám v pohybu. Vnější látka je jemná a měkká na dotek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání