Záruka a záruční listy


Záruka a záruční listy
 

Záruka a záruční listy platné od 1.1. 2014
 

Ze zákona je spotřebitel oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí. Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že věc byla vadná již při převzetí.

Kupující spotřebitel má nárok na 2 letou záruční dobu na objednané zboží. Kupující, který při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti, se řídí v oblasti reklamačního řízení Občanským zákoníkem. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem.


Hodí se vědět

 • Záruční doba běží od převzetí zboží.
 • Do záruční doby se nepočítá doba od reklamace zboží až do doby, kdy je kupující povinen po skončení záruční opravy zboží převzít.
 • Záruku nelze uplatnit na běžné opotřebení zboží. Záruka se tedy nevtahuje na běžné snížení kapacity akumulátoru vzniklé v důsledku užívání zboží, jehož je akumulátor součástí.
 • Na dárky ke zboží nelze výše uvedené uplatnit.


Záruční list

 • Spolu se zbožím vám bude doručen i nevyplněný záruční list (pokud není přiložen, slouží jako záruční list faktura, která vám bude zaslána na e-mail po doručení zboží).
 • Záruční list vám rádi potvrdíme v našich prodejnách, a to po předložení daňového dokladu či jeho kopie. Záruční list můžete samozřejmě také poslat poštou - spolu s číslem své objednávky nebo okopírovanou fakturou - na adresu:

  czechcom – reklamační oddělení
  K. Světlé 2238/2
  370 04 České Budějovice
  telefon:‎ +420 311 440 737
  e-mail: [email protected]  


Potvrzený záruční list zašleme zpět na vaši adresu, kterou jste uvedli v objednávce (pokud neuvedete jinou).
 

 • Záruční listy nepotvrzujeme rovnou, protože zboží nevybalujeme a fyzicky nekontrolujeme. Toto privilegium přísluší vždy zákazníkovi, který si zboží zakoupil. Proto vám dáváme prostor zboží nejdříve pečlivě zkontrolovat a vyzkoušet.
   
Produkt byl přidán do porovnání. V porovnání máte 0 produkty. Přejít na porovnání